Доктор Комаровський розповів правду про індійську вакцину Covishield: всі розмови – маячня

Доктор Комаровський розповів правду про індійську вакцину Covishield: всі розмови – маячня

Індійська вакцина Covishield – це вакцина з доведеною ефективністю і сумніватися в ній не варто.Таку думку озвучив відомий український педіатр доктор Комаровський на відео Facebook.

“Covishield дорівнює AstraZeneca. Це все, що вам потрібно знати. Ця вакцина з доведеною ефективністю, можна довго обговорювати, яка це ефективність, але вона явно перевищує 60%. Це захист від факту захворювання і важких форм захворювання. Вона здатна захистити того, хто прищеплюється”, – розповів Комаровський.Доктор схвалює застосування цієї вакцини. Але проблема в тому, що влада не має комунікації з народом, зазначає лікар.

Комаровський розповів, що на заводі виробництва цієї вакцини в Індії виготовляється 65% вакцин світу для дітей.“Це дуже сучасне підприємство. Саме тому AstraZeneca вибрала цей завод”, – зазначив медик.

За словами Комаровського, всі розмови про неефективність і небезпека вакцини є маячнею. Якщо у вас немає можливості щепитися іншими вакцинами, він радить не відмовлятися від цього щеплення, бо вона якісна.

 

Залиште свій коментар