Як медичний канабіс впливає на контроль симптомів посттравматичного стресового розладу (ПТСР)

Як медичний канабіс впливає на контроль симптомів посттравматичного стресового розладу (ПТСР)

Сьогоднішні реалії та життя в умовах війни суттєво підвищують ймовірність виникнення ПТСР. Як свідчать дослідження, більше третини українців зіштовхнулись з посттравматичним стресовим розладом. Знизити вплив травматичних «флешбеків», позбавитися від постійного відчуття небезпеки та налагодити емоційне здоров’я допоможуть засоби із вмістом канабісу (вони входять до рекомендацій МОЗ). Препарати, в основі яких медичний канабіс, балансують рівень кортизолу, адреналіну, проте ніяким чином не впливають на поведінку людини та не мають психотропного ефекту.Ефективність препаратів на основі медичного канабісу для зменшення симптомів ПТСР

Медикаментозний канабіс містить канабіноїди, які позитивно впливають на нейрохімічні процеси у мозку, регулюючи емоційний стан. Саме ця особливість робить його ефективним засобом для лікування розладів, депресій та ПТСР загалом. Клінічні дослідження показали, що олія коноплі полегшує симптоматику, знімає тривожність та нав’язливі спогади з минулого. Вживання канабідіолу комплексно впливає на організм людини та не має побічних ефектів, що часто спостерігається при вживанні синтетичних антидепресантів. Отже, купити медичний канабіс — це дійсно хороше рішення для покращення самопочуття та контролю проявів ПТСР.

Конопляна олія представлена на ринку у таких варіантах:  • масло CBD різної концентрації (3,3%, 5%, 10%, 15% тощо);
  • добавки для сну;
  • олія коноплі в ампулах;
  • супозиторії.

Медичні коноплі не є для рекреаційного вживання. Вони мають лише терапевтичний, заспокійливий ефект та не належать до наркотичної групи. Більшість людей, які вже давно прийняли рішення купити конопляну олію, відмітили позитивну динаміку, зменшення симптомів ПТСР та покращення якості життя після усунення симптомів психологічного розладу. Але консультація з лікарем перед вживанням канабідіолу є обов’язковою, адже потрібно враховувати індивідуальні особливості організму, можливі реакції та варіабельність ефекту від приймання цих засобів.

птср 2Дійсно якісні та перевірені товари з КБД пропонує інтернет-магазин засобів з медичного канабісу Канаптека. Компанія є єдиним сертифікованим та легальним виробником препаратів з канабідіолом в Україні, тому їй можна довіряти.

CanApteka — український виробник продуктів медичного канабісу

Звичайні антидепресанти впливають на обмін серотоніну, а канабідіол від Canapteka має зовсім інший механізм дії. Природні канабіноїди гальмують активність надто збуджених нейронів та призводять до розслаблення, заспокоєння, позбавлення суїцидальних думок. Якщо ви зіштовхнулись з ПТСР та бажаєте реабілітуватися після сильного стресу, варто ознайомитися з товарами, які пропонує CanApteka — український виробник продуктів медичного канабісу.

В інтернет-магазині Канаптека ви можете замовити масло КБД, препарати для покращення сну та навіть товари для тварин, які також переживають стреси під час обстрілів, переїздів тощо. Всі препарати мають відповідні сертифікати якості, а їх ефективність доведена численними дослідженнями.

Покращуйте своє ментальне здоров’я рослинним препаратам з доведеною ефективністю від КанАптека. Переходьте на сайт canapteka.ua та оформляйте замовлення, щоб зменшити вплив на себе та близьких — ПТСР.

Залиште свій коментар