ШОК!!! Світова медична спільнота вперше визнала, що після вакцини від Covid-19 виникають тромби

ШОК!!! Світова медична спільнота вперше визнала, що після вакцини від Covid-19 виникають тромби

Британська фармацевтична компанія повідомила в юридичному документі, представленому Високому суду Лондона в лютому, що її вакцина від коронавірусу може «у дуже рідкісних випадках» викликати синдром тромбозу з тромбоцитопенією, повідомляє The Telegraph. Це захворювання призводить до утворення тромбів та зниження рівня тромбоцитів у крові.Наразі проти фармацевтичного гіганта AstraZeneca подано колективний позов. Позивачі стверджують, що застосування вакцини стало причиною випадків смерті та виникнення проблем зі здоров’ям у десятків людей. Постраждалі вимагають від компанії виплат на загальну суму 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

Одним із позивачів є Джеймі Скотт — IT-інженер та батько двох дітей, який отримав незворотну черепно-мозкову травму, що виникла внаслідок утворення тромбу після того, як він отримав вакцину у квітні 2021 року. З того часу він не може працювати.Визнання компанією наявності побічних ефектів у вакцини може сприяти отриманню виплат позивачами. Раніше уряд Великобританії пообіцяв покрити судові витрати AstraZeneca.

При цьому в компанії наголосили, що ТТС може виникати і без застосування вакцини, тому кожен окремий позов має стати предметом «експертних доказів». Адвокати позивачів стверджують, що вакцина AstraZeneca «бракована», а її ефективність «сильно завищена». Компанія це категорично заперечує.Тим часом у США перевірять десятки тисяч тестів на COVID-19, рак, хвороби серця, генетичні захворювання та інші.

Виробники десятиліттями чинили опір державному контролю, заявляючи, що це сповільнить розробки та збільшить витрати на виробництво. Але FDA зазначає, що лабораторії, великі лікарні та університети, що розробляють власні тести, продають продукцію, яка взагалі не проходила перевірок.

Залиште свій коментар