Українцям будуть безоплатно надавати деякі стоматологічні послуги: які саме

Українцям будуть безоплатно надавати деякі стоматологічні послуги: які саме

В Україні з 1 квітня запрацює оновлена програма медичних гарантій в частині надання стоматологічних послуг громадянам, які були виділені в окремий амбулаторний пакет.Про це 30 березня розповіли в прес-службі Національної системи охорони здоров’я України на сторінці в Facebook.

Зазначається, що такий пакет покриватиме тільки ургентну стоматологічну допомогу всім і планову стоматологічну допомогу дітям до 18 років, крім ортодонтичних процедур і протезування.«Хочу наголосити, що в умовах обмеженого фінансування системи охорони здоров’я раціональним є витрачати ресурси тільки на найнеобхідніші стоматологічні послуги», — пояснив начальник НСЗУ Андрій Віленський.

Тариф на медичні послуги стоматологічної медичної допомоги в амбулаторних умовах становить 116 гривень.«Прогнозуючи кількість послуг, що установа зможе надати у наступному році, ми також передбачили коефіцієнти, які враховують карантинні обмеження», — додав Віленський.

Що входить до переліку безоплатних стоматологічних послуг:

  • первинний огляд пацієнта з оцінкою стану стоматологічного здоров’я;
  • ургентна стоматологічна допомога дітям і дорослим;
  • надання планової стоматологічної допомоги дітям (крім ортодонтичних процедур та протезування)
  • інструментальні дослідження в рамках ургентної стоматологічної допомоги, а також планової стоматологічної допомоги дітям;
  • організація і проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей до 6 років;
  • своєчасне знеболювання на всіх етапах діагностики та лікування.

Відео: В Україні запрацює програма медичних гарантій-2021 з наданням стоматологічної допомоги

Залиште свій коментар