У Києві озвірілий таксист побив пасажирку і кинув на асфальт (відео)

У Києві озвірілий таксист побив пасажирку і кинув на асфальт (відео)

У Києві 4 липня таксист з компанії Bolt потрапив у скандал. На нього поскаржилася жінка, яка вирішила скористатися його послугами. За її словами, він вдарив її і кинув на асфальт.Про це повідомляється на сторінці Київ Оперативний у Facebook.

З чого все почалося

Жінка розповіла, що викликала таксі, але водій став за 100 метрів від геомітки. Вона зробила йому зауваження і тоді він застосував силу: витягнув її з машини, вдарив, а потім кинув на асфальт.«Сьогодні о 21.14 був замовлений автомобіль. О 21.25 він прибув майже на вказане місце, не доїхавши 100 метрів. На моє зауваження, що мітка стоїть в одному місці, а водій — в іншому, водій проїхав цих 100 метрів і силою витягнув мене з машини, вдарив по обличчю і кинув на асфальт», — розповіла постраждала.

Відзначається, що пасажирка звернулася в поліцію, через те, що на камері відеоспостереження весь інцидент залишився зафіксований.Реакція компанії Bolt

На скаргу клієнтки на таксиста в компанії Bolt запропонували промокод на безкоштовну наступну поїздку.

«У компанії Bolt запропонували в якості компенсації промокод на наступну поїздку. Власне, це все, що вам треба знати про це таксі і їх водіїв», — резюмувала пасажирка.

У коментарях українці обурилися діями таксиста.

  • Люди ви хворі???? Що за х*інь тут пишете??? Якщо водій хворий, не фіг людей возити, йди гі*но вози та середнього не дано!!!! Якщо я оплачую таксі, то хоче водій чи ні, він довезе мене до пункту призначення і тут сперечатися нема про що! Або не потрібно брати замовлення.
  • Для повної картини не завадило було б подивитися запис з реєстратора в салоні таксиста. А то «зауваження» можна висловити по-різному.
  • Читаю коменти і в тихому шоці від чоловіків і жінок, які виправдовують таксиста і таким чином його жорстокість і неадекватність.
  • Ну, це є нормою таких контор. Не доїхати до місця призначення, бо «мені так зручно». Не користуюсь їх послугами.
Залиште свій коментар