«Зробив помилку»: Шевченка рознесли за зірваний дебют двох українців на Євро-2020

Епізод наприкінці зустрічі викликав критику на адресу керманича «синьо-жовтих».

Колишній футболіст київського «Динамо» Олег Саленко розкритикував головного тренера збірної України Андрія Шевченка після розгромної поразки від Англії (0:4) в 1/4 фіналу Євро-2020.

Рекордсмен чемпіонатів світу за кількістю забитих голів в одному матчі (5 м’ячів у ворота збірної Камеруна на ЧС-1994) заявив, що Шевченко помилився, коли в компенсований час вирішив зробити потрійну заміну.

Зазначимо, що головний арбітр Фелікс Брих нічого не додав до другого тайму. Тому Олександр Тимчик, Артем Довбик і Георгій Судаков, які вже стояли біля бровки, так і не вийшли на поле. Таким чином, Тимчик та Судаков залишилися без дебюту на Євро.

«Шевченко зробив помилку, коли хотів випустити Довбика, Судакова і Тимчика на 90-й хвилині, але матч закінчився. Випусти їх за 10 хвилин до кінця зустрічі, щоб вони відзначилися. Зрозуміло ж, що вилітаємо», — цитує Саленка Tribuna.com.

Крім того, ексгравець збірних України та Росії заявив, що в нищівній поразці України від Англії немає нічого дивного.

«Нічого дивного не відбулося. Загадка, чому у нас випали два провідних гравця перед матчем — Степаненко і Малиновський. Також травмувався Кривцов, і вийшло, що середина поля зникла. Швидкостей не було ні з одного, ні з іншого боку. Всі голи англійці забили спокійно, а наш напад цього разу не зіграв — 2 більш-менш удари за всю зустріч.

Євро для нас минуло так: тайм граємо — тайм відпочиваємо, або один матч відпочиваємо, а в другому вистрілили. Добре хоч так зіграли. В останні хвилин 20 англійці зупинилися, випустили своїх свіжих, молодих гравців, але і вони не особливо старалися бігати. А у наших уже не було сил. Багато моїх знайомих перестали дивитися матч після 0:3. Збірній України потрібні нападники.

Є розчарування. Якби Англія або Італія попалися нам раніше, то ми б і вилетіли раніше», — сказав Саленко.

Епізод із невдалою спробою зробити потрійну заміну наприкінці поєдинку також прокоментував колишній гравець збірної України Євген Левченко.

«Звичайно ж, після 50-ї хвилини, після 0:3 — потрібно було випускати Довбика, Тимчика та Судакова. Пропустили б ще 3 м’ячі — не страшно. Хлопці б отримали колосальний досвід і віру в те, що вони важливі для збірної. Комічна спроба заміни на 89-й хвилині», — написав Левченко у Twitter.