Тіна Кароль продала свій відбиток пальця за 100 тисяч гривень

Тіна Кароль продала свій відбиток пальця за 100 тисяч гривень

Сьогодні закінчилися торги за лот співачки на NFT аукціоні.Сьогодні закінчилися торги на NFT аукціоні за унікальний цифровий автограф співачки Тіни Кароль – її відбиток пальця.

Цифровий відбиток пальця співачки був проданий за 100 тисяч гривень. Ім’я покупця не розголошується. Отримані кошти Тіна Кароль передала на розвиток свого музичного проєкту «Молода кров».«Молода кров» — майбутній українськомовний альбом Тіни Кароль, вихід якого приурочений до Дня Незалежності України. Це проєкт національного масштабу, місія якого відкрити для широкої аудиторії нові імена, поповнити каталог української музики сучасними піснями, звернути увагу слухачів на сучасну українську поп-культуру.

«Важливо пам’ятати історію та створювати нову. Проєкт «Молода кров» про музику і молодих виконавців, які лунатимуть завтра», — каже Тіна Кароль.Зазначимо, що раніше Тіна Кароль вже створювала успішні музичні проєкти для популяризації української культури. Пісня «Україна — це ти» була виконана співачкою в колаборації з учасниками проєкту «Голос. Діти». Пісня включена до шкільної програми, а також опублікована в Хрестоматії з української мови для других класів шкіл.

Залиште свій коментар