Чудова акторка і патріотка: в Ади Роговцевоі сьогодні день народження

Чудова акторка і патріотка: в Ади Роговцевоі сьогодні день народження

Акторка зіграла проникливі, чуттєві, комедійні та драматичні роліСьогодні, 16 липня легендарна українська акторка Ада Миколаївна Роговцева святкує своє 83-річчя. Навіть зараз акторка продовжує активну діяльність в кіно і грати в театрі, передає Life Сьогодні.

“Лесная песня” (1961)

Ада Роговцева у фільмі "Лісова пісня"У однойменній драмі-феєрії української письменниці Лесі Українки Ада Роговцева зіграла польову русалоньку, ну а головну роль у фільмі виконала актриса Раїса Недашківська.

“Салют, Мария!” (1970)

Ада Роговцева, кадр з фільму "Салют, Маріє!Образ підпільниці часів громадянської війни, яка закохалася в іспанського матроса, у фільмі відомого “Салют, Мария!” режисера Йосипа Хейфиця приніс актрисі нагороду за найкращу жіночу роль Московського міжнародного кінофестивалю. Після прем’єри стрічки за опитуванням журналу “Радянський екран” Роговцеву визнали найкращою актрисою країни.

“Вечный зов” (1973)

Кадр з фільму "Вечный зов"

У 36 років актриса закріпила популярність, зігравши в легендарному радянському серіалі за однойменним романом Анатолія Іванова. 19 серій телепроєкту виходили протягом 10 років – з 1973 по 1983 рік. У цій історії про сім’ю Савельєвих, на чию долю випали три війни, революція і становлення нового ладу в країні, Роговцева майстерно втілила роль Анни Кафтанової, дружини Федора Савельєва.

“Мужчины есть мужчины” (1985)

Ада Роговцева у фільмі "Чоловіки є чоловіки"

Для ролі директорки в чудовому дитячому фільмі Аду Миколаївну навмисне зістарили – сиве волосся і зморшки, окуляри в масивній оправі і суворий погляд.

“Девять жизней Нестора Махно” (2006)

Кадр з фільму "Девять жизней Нестора Махно"

Кінокритики і глядачі обожнюють цю роботу актриси, де Ада зіграла роль матері відомого революціонера. Сумні очі Роговцевої, які дивляться на нас з екрану, багато про що говорять – за два роки до цих зйомок вона втратила коханого чоловіка, з яким пройшла всі кола пекла після його важкої хвороби.

Залиште свій коментар