23-річна Мусієнко вперше висловилася про роман із Вакарчуком: він дорослий чоловік. Інтерв’ю

23-річна Мусієнко вперше висловилася про роман із Вакарчуком: він дорослий чоловік. Інтерв’ю

23-річна молода артистка Віталіна Мусієнко останнім часом стала однією з найбільш обговорюваних персон у шоу-бізнесі через те, що її підозрюють у романі з відомим українським музикантом і солістом гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком. За словами дівчини, вона завжди сприймає такі новини всерйоз і не хотіла коментувати з цього приводу що-небудь.Які насправді стосунки в Мусієнко і Вакарчука, чи підтримувала вона артиста під час розлучення і як змінилося її життя за 5 років після перемоги в шоу «Голос країни», OBOZREVATEL дізнався в особистій розмові зі співачкою.

– Розкажіть, що змінилося у вашому житті після перемоги в шоу «Голос країни»?– Після перемоги в шоу я просто жила. Мені навпаки хотілося максимально абстрагуватися від перемоги в «Голосі». На 3 роки я видалилася з абсолютно всіх соціальних мереж і вчилася писати музику. Також закінчила університет, оскільки для мене це було дуже важливо. Мені тоді було 18 років і я не усвідомлювала, чого хочу в житті. Тому ці 5 років були дуже важливими для мене в розумінні того, яку музику я хочу писати, з ким працювати і ким стану в музичній індустрії. Все, що буде далі, залежить від того, наскільки плідним буде мій час. Наразі є дуже багато записаних матеріалів і вони усі в процесі.

Після шоу Мусієнко всерйоз почала замислюватися про життя і про роботу музиканта

– Які у вас стосунки з вашим тренером Святославом Вакарчуком? Ширяться чутки, що у вас роман.– Мені навіть не хотілося коментувати чутки про роман зі Святославом, тому що будь-які мої коментарі з цього приводу розцінюватимуться як факт того, що всі ці плітки я сприймаю серйозно. Я з повагою ставлюся до журналістської роботи, але погані новини завжди сприймаю всерйоз. Так, раніше писали, що Святослав Вакарчук став для мене батьком під час проєкту «Голос країни», а зараз нам приписують роман. Все, що мені залишається, – це купити поп-корн і дивитися, що буде далі.

Зі Святославом у нас дуже плідні, лише творчі стосунки. Я з ним всі ці роки спілкувалася, і він дав дуже багато корисних порад щодо моїх пісень. Оскільки ми не втрачали з ним зв’язок після шоу, він розумів, що це не просто дівчинка, яка потрапила випадково на «Голос країни». Святослав бачив, що я хочу працювати і, напевно, через це мені пощастило потрапити на проєкт «Оранжерея».

Мусієнко спростувала чутки про роман із Вакарчуком

– Чи підтримували ви Святослава після розлучення? Чи спілкувалися з колишньою дружиною музиканта? У яких стосунках ви з нею?

– Ми зі Святославом не спілкуємося на такі теми. Навіть якби й спілкувалися, ніхто б не дізнався про це. У нас дружні стосунки. Я знаю, що він доросла людина і що він ухвалює рішення, які для нього правильні. Я його підтримую в цьому.

Щодо спілкування з колишньою дружиною, я б не хотіла це коментувати. Це не моя справа.

– Ви виступали на фестивалі Atlas Weekend разом зі Святославом. Чому вирішили заспівати на одній сцені? І хто запропонував заспівати дуетом: ви чи музикант?

– Святослав запропонував заспівати на фестивалі разом. Але, якщо чесно, мені тоді навіть і пропонувати не потрібно було, я відразу погодилася. Пісні також були обрані з його боку. Мені дуже сподобалося виступати на сцені фестивалю: нереальна енергетика, яка заряджає. Я вперше співала на сцені Atlas Weekend. Це неймовірний досвід після двох років, коли навіть нормальних концертів не було. Тим більше досвід виступати на великому майданчику вже був – вперше після шоу «Голос» я співала на Олімпійському разом із гуртом «Океан Ельзи».

Дівчина розповіла перші враження про виступ на сцені Atlas Weekend разом із Вакарчуком

– Є в планах записати спільну композицію з Вакарчуком?

– Це залежить від планів і пісні. Якщо буде пісня, яку він відчуватиме так само, як і я, то чому б і ні.

– Чи плануєте виходити на світовий рівень, як робить більшість українських артистів?

– Якщо ми говоримо про мову, то писати я буду тільки українською. Я не хочу писати пісні іншою мовою, оскільки це трохи не про музику, а про кар’єру загалом. Спочатку хочу стати музикантом, а тільки потім будувати кар’єру. Якщо ти робиш те, що вважаєш правильним, то з часом все виходить. Потрібно багато працювати.

Мусієнко заявила, що спочатку хоче стати музикантом, а тільки потім будувати кар'єру
Залиште свій коментар