Гонщик спробував виправдатися за дрифт на Софійській площі, але потрапив у новий скандал. Відео

Гонщик спробував виправдатися за дрифт на Софійській площі, але потрапив у новий скандал. Відео

Учасник скандального заїзду на Софійській площі в Києві чемпіон України з дрифтингу Олександр Гринчук намагався виправдатися тим, що ролик знімався для популяризації компанії Red Bull та до Дня Незалежності. Пізніше відео в YouTube було видалено, а замість нього залили нове без фрагментів про дрифт.Переказ початкового коментаря Гринчука опублікувало видання Українська правда. У мережі його дії були розкритиковані користувачами (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Розповідаю свою версію подій без виправдань та спроб придумати, що і як було у інших. Я атлет Red Bull вже 9 років, і не просто так мій контракт з року в рік продовжують… У мене в контракті прописано, що я повинен взяти участь у проєктах, одним із яких був оголошений парний дрифт у центрі Києва з запрошеним колегою по цеху Red Bull з Ірландії віцечемпіоном Європи Конором Шанаханом. Метою проєкту є просування бренду і зйомка красивого відео до Днів прапора і Незалежності України», – розповів ГринчукОлександр Гринчук.

За його словами, для того щоб не створювати незручності пішоходам та іншим автомобілістам, вони приїхали о 5:00 на площу і після підготовки о 7:30 почали дрифт.

Спортсмен уточнив, що приблизно «раз на годину» приїжджали кілька патрулів поліції, викликаних жителями, і «майже відразу ж їхали». Крім того, водії покатали по площі журналістів та блогерів, які пізніше приїхали на Софійську площу.Софійська площа після дрифту.

Після зйомок – «як зазвичай Red Bull і робить» – заїхала клінінгова компанія, яка повинна була прибрати площу за 3 доби, а спортсмени переїхали на іншу локацію.

Він зазначив, що «години через 3 вони почали офігівати від виття, яке влаштували блогери та політикани», а на майданчик NoMotors, де в цей час перебували спортсмени і машини, приїхали правоохоронці.

Гринчук уточнив, що їх не випускали з майданчика, але «після невеликого скандалу вдалося змусити поліцію опитати» його як свідка. Після цього машини за допомогою евакуаторів забрали на штрафмайданчик як речові докази.

За словами спортсмена, клінінгова компанія все прибрала, як і обіцяла, за 3 дні, а всі, хто «повилазив зі своїх норок порозмазувати залишки гуми по площі», були просто «статистами цього процесу».

Прибирання площі.

Гринчук додав, що подібні ролики з дрифтом знімають у різних куточках планети часто на замовлення і на гроші адміністрацій міст. За його словами, там «бачать вигоду від реклами міст і залучення інвестицій», а в Києві захотіли побачити «тільки сліди шин на 3 дні».

Зазначимо, в мережі одразу ж відреагували на те, що відео з коментарями спортсмена про події на Софійській площі було видалено з ролика. Зокрема, більшість підписників поставили запитання, чому пояснення щодо дрифту було вирізано.

Користувачі запитали спортсмена, чому він змінив ролик.
Реакція користувачів на змінений ролик.

«А можна дізнатися, чому прибрали подробиці про ваш дрифт на площі?», «Вирізали момент про дрифт на площі», «Лайт-версія під’їхала, по ходу, Гриню здолали політикани».

 

 

Залиште свій коментар