Смертельний відпочинок: у Чернігівській області двох чоловіків вразило струмом під час плавання в озері

Смертельний відпочинок: у Чернігівській області двох чоловіків вразило струмом під час плавання в озері

За словами очевидців, загиблі миттєво пішли на дно.У Чернігівській області в неділю, 15 серпня, двоє чоловіків потонули під час відпочинку в туристично-готельному комплексі «Бреч» біля міста Корюківка.

Про це із посиланням на очевидця Євгенія Кирієнка повідомляє «Суспільне«.Зазначається, що загиблі були співробітниками однієї з чернігівських IT-компаній. Євгеній, який плавав на сапі у семи-восьми метрах від місця інциденту, розповів, що спостерігав у водоймі розряди струму.

«Уздовж берега плавав мій колега Владислав, і раптом він видав характерний крик, наче конвульсійний, і рухи його тіла були схожі, наче вдарило струмом, але я цього спершу не зрозумів. І він пішов на дно, його вже не було видно з води», — розповів чоловік.Жодної боротьби чи спроби виплисти, каже Євгеній, не було, а інший колега, який кинувся на допомогу до Владислава, пішов на дно «з такими ж симптомами».

«Також був скрик, і він пішов на дно відразу ж. Жодних спроб виплисти чи інших рухів. Він упав. Я проплив (на сапі. — Ред.) у їхній бік, зрозумів, що це — струм, розвернувся й гукнув колегам, щоб ті виходили з води», — додав очевидець.

Євгеній переконаний у тому, що колег вразило струмом. «Прийшов співробітник комплексу, він був одягнений у форму охоронця. Він сів на сап і почав веслом діставати тіло. Але він казав, що б’є струмом. І не дозволяв підходити до води», — вказав він.

За словами чоловіка, медики реанімували обох потопельників близько години, але безрезультатно — смерть встановили на місці.

Адміністрація комплексу від коментарів відмовилася. Тим часом правоохоронці відкрили провадження за статтею щодо вбивства через необережність, санкція якої передбачає від п’яти до восьми років ув’язнення.

Причину смерті чоловіків встановлюють.

Залиште свій коментар