7 міфів про секс, в які треба припинити вірити. Інтерв’ю з сексологинею

7 міфів про секс, в які треба припинити вірити. Інтерв’ю з сексологинею

Секс – невід’ємна частина нашого життя. Проте міфи, які з’являються через брак знань у цій темі, здатні негативно вплинути не тільки на якість інтимного життя, але й на здоров’я партнерів.В ексклюзивному матеріалі для OBOZREVATEL сексологиня-психологиня Діана Тішакова викрила найпопулярніші міфи про секс. Експертка розповіла, чому в них не варто вірити.

Міф №1. Першого разу має бути болячеЯкщо у вас не неприємні відчуття під час першого сексу, це означає, що ви або ваш партнер робите щось неправильно. Дівоча пліва або «гімен» – це складка слизової, тому під час статевого акту нічого не розривається, і вам не має бути боляче.

Першого разу не повинно бути боляче, а дівоча пліва не рветься

Міф №2. Є правильні і неправильні оргазмиПопри те, що внесок психолога Зигмунда Фройда у наукове пізнання світу величезний, були і неточності з його боку. В одній з теорій науковець стверджував, що кліторальні оргазми – це ознака психологічної незрілості. Так, він розділив жінок на дві групи: одні могли відчувати оргазм тільки від вагінального проникнення, а інші ні. Крім того, Фройд позначив, що оргазми, отримані будь-яким іншим способом, окрім як при вагінальної стимуляції, неправильні.

За оргазм, отриманий від стимуляції піхви, відповідає клітор (просто з іншого боку). За статистикою, від 70 до 80% жінок не можуть отримати задоволення під час статевого акту без додаткової стимуляції клітора.

Від 70 до 80% жінок не можуть отримати оргазму без додаткової стимуляції клітора

Міф №3. Стимуляція клітора не потрібна під час сексу

Як ми згадували вище, за оргазм у жінок відповідає клітор. Стимулювати його потрібно до і під час самого сексу.

Клітор – це жіночий аналог пеніса. І попри те, що цей орган у багато разів менший, він чутливіший приблизно вдвічі.

Стимуляція клітора повинна бути до і під час самого сексу

Міф №4. Чоловік повинен хотіти сексу завжди

Бажання у чоловіків так само, як і в жінок, залежить від зовнішніх обставин: якщо партнер не хоче або не може зайнятися сексом, це не означає, що він імпотент.

Чоловіки також мають власний сексуальний темперамент (високий, середній і низький), обумовлений кількістю гормонів, які виділяються в організмі. Тому свідомо знизити або підвищити сексуальність чоловіка без шкоди для психіки практично неможливо.

У чоловіків є свій сексуальний темперамент

Міф №5. Кожен секс повинен закінчуватися оргазмом

Відсутність вдоволеності не робить секс неповноцінним. Сексом займаються не тільки задля оргазму, а й для приємних відчуттів під час акту.

Оргазм залежить ще й від зовнішніх подразників – при напрузі набагато важче його отримати.

Сексом займаються не тільки для оргазму

Міф №6. У порно показують справжній секс і за ним можна вчитися

Порноіндустрія спотворила сприйняття сексу. Порно шкодить і чоловікам і жінкам – воно також впливає на лібідо й сексуальне бажання, тому не варто вірити в цю картинку.

Перегляд порно впливає на лібідо й сексуальне бажання чоловіків і жінок

Міф №7. Секс має бути завжди раптовим і незапланованим

У довгострокових стосунках інтим потрібно планувати. Якщо ж це негативно впливає на ваше бажання – зверніться до фахівця.

При довгострокових стосунках секс потрібно планувати
Залиште свій коментар