46-річний Святослав Вакарчук став батьком: що відомо про матір дитини. Ексклюзив

46-річний Святослав Вакарчук став батьком: що відомо про матір дитини. Ексклюзив

Первістка українському музиканту, фронтмену гурту «Океан Ельзи» Святославу Вакарчуку народила продюсерка українського продакшена Radioaktive Film Євгенія Яцута. Пара разом вже тривалий період часу.39-річна жінка працює директоркою і виконавчою продюсеркою компанії Radioaktivefilm, яка знімає реклами міжнародних брендів, кліпи та серіали. Про те, що батьком її дитини є Вакарчук, OBOZREVATEL стало відомо зі своїх джерел (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки).

У травні Євгенія Яцута працювала над зйомками нового кліпу для «ОЕ» на пісню «В небо жене». Уже тоді жінка з’явилася на пресконференції кінофестивалю «Молодість» із кругленьким животом.Продюсерка українського продакшена Radioaktive Film Євгенія Яцута.
Яцута зустрічається зі співаком близько року.
Євгенія народила первістка Вакарчуку.

Також відомо, що у Яцути є старша дочка Софія від першого шлюбу з режисером Денисом Соніним.

OBOZREVATEL намагався поспілкуватися з Євгенією і отримати від неї коментар на цю тему, але поки що вона не виходить на зв’язок.Обраницею Вакарчука стала 39-річна жінка.
 
Євгенія стала мамою вдруге.
Євгенія поки ніяк не прокоментувала стосунки з музикантом.

Профіль обраниці Вакарчука в Instagram закритий. Однак у соціальній мережі Facebook вона розмістила публікацію, в якій попросила користувачів допомогти з пошуком хорошої няні. Відповідний пост Євгенія опублікувала 2 серпня.

 
Публікація про пошук няні.

Євгенія Яцута вчилася на факультеті соціології та психології в КНУ імені Тараса Шевченка. Також пройшла курс Оксфордської школи англійської мови. Закінчила з відзнакою (1994).

У Євгенії є дочка від попередніх стосунків
 
З музикантом вона разом вже близько року.
Євгенія Яцута знімала кліп для "ОЕ".

 

Залиште свій коментар