З’явився детальний прогноз погоди на березень, квітень і травень

З’явився детальний прогноз погоди на березень, квітень і травень

Весна 2022 року буде сонячною, але прохолоднішою, ніж минулорічна. Крім того, порівняно з 2021 роком, очікується більше опадів.Весняний сезон настане вчасно – 1 березня. Про це повідомляється на порталі Wisemeteo.

Погода у КиєвіБерезень у столиці очікується тепліший, ніж перший весняний місяць минулого року. Середня температура прогнозується на рівні +2 градуси. Помітне потепління прийде наприкінці місяця. Очікується, що 22 березня температура повітря підніметься до 8 градусів.

Така сама температура в середньому триматиметься і весь квітень. Лише 30 квітня можна розраховувати на +16 градусів.У травні середня температура повітря становитиме близько +13 градусів. Наприкінці місяця у столиці очікуються опади, які триватимуть близько тижня.

Погода в Одесі

Березень 2022-го буде типовим весняним місяцем. Середня температура становитиме +4 градуси. Сильні опади не очікуються.

У квітні температурний фон місяця буде високим. До 29 квітня температура коливатиметься від +4…+14 градусів. На початку місяця очікується прохолодна, волога погода.

Проте травень буде холодним. Середня температура очікується близько +15 градусів. Найтеплішим днем ​​місяця буде 30 травня, коли температура підніметься до +21 градуса. Опадів у травні не очікується.

Травень в Одесі буде холодним.

Погода в Харкові

Середня температура повітря у березні становитиме +3 градуси. До 3 квітня температура коливатиметься на рівні +2…+11 градусів. На початку місяця очікується холодна, суха погода. А в середині прогнозують невелику кількість опадів, більшість із них випаде 17 квітня.

Середня температура травня становитиме +14 градусів. Найтеплішим днем місяця буде 19 травня із температурою +21 градус, найхолодніший день – 21 травня із середньодобовою температурою близько +6 градусів. Опади у травні будуть помірними.

Погода в Дніпрі

У Дніпрі середня температура повітря у березні очікується на рівні +3 градуси. Значних опадів не очікується.

У квітні теплішатиме. Середня температура очікується близько 10 градусів. До кінця місяця можливе підвищення до +12. У середньому цього місяця очікується кілька днів з опадами.

Останній місяць весни буде теплим. З 1 по 10 травня середня температура повітря становитиме близько +14 градусів. У травні очікується більше опадів, ніж у квітні. Відносна вологість повітря буде високою – понад 59%.

На травневі свята у Дніпрі буде до +14.

Погода у Львові

У березні середня температура повітря очікується на рівні 4 градусів. Опади якщо й будуть, то мінімальні.

Середня температура квітня очікується близько 8 градусів. До кінця місяця можливе підвищення температури до +11. У травні середня температура повітря становитиме близько +13…+16 градусів. Також цього місяця очікується близько 12 днів з опадами.

Нагадаємо, вже наприкінці весни може прийти спекотна погода – й українці відчують справжнє літо. При цьому температура підніметься до 28 градусів тепла.

А за прогнозом докторки географічних наук, спеціалістки з клімату Світлани Бойченко, все навпаки – весна буде холодною, а березень продовжить зимові тенденції. Перший весняний місяць розпочнеться морозами та снігопадами, а також сильним коливанням температур. Сонце у березні нібито зможуть побачити лише жителі південних регіонів країни.

Завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту кандидатка географічних наук Віра Балабух також поділилася прогнозом: за її словами, весна прийде вже в лютому і сильного холоду далі чекати не варто.

 

Залиште свій коментар