Аллу Мазур обурила робота аеропорту «Бориспіль»: «Приниження і зневага»

Аллу Мазур обурила робота аеропорту «Бориспіль»: «Приниження і зневага»

Ведуча розкритикувала сервіс в аеропорті.Ведуча «ТСН.Тиждень» Алла Мазур була неприємно здивована сервісом в аеропорті «Бориспіль».

Зокрема, ведучу дуже обурив величезний натовп людей на паспортному контролі і неможливість працівників аеропорту це питання врегулювати. Про це Мазур розповіла на своїй офіційній сторінці у Facebook.«І знову неймовірно злить думка: ну чому? Чому в більшості європейських столиць, як тільки збирається купа пасажирів з кількох рейсів — тут же виводять додаткових прикордонників і відкриваються ще кілька віконець? Хлопці і дівчата в уніформах стоять спеціально, щоб спрямовувати всіх у вільні вікна, черга на очах меншає — і ти відчуваєш себе цивілізованою людиною в цивілізованій країні», — зазначила Мазур.

Також ведучу розхвилювало й те, що жодної дистанції в умовах пандемії не дотримуються і за цим в аеропорті теж ніхто не стежить.«І ось — головні авіадвері Києва. Велкам додому! Втомлені пасажири, як оселедці в банці. Діти нудяться і плачуть. Батьки намагаються їх розважити. Ні про яку дистанцію на порозі чергового сплеску пандемії  не йдеться! Але мої земляки цивілізовано мовчать і терпляче рухаються вперед: зі швидкістю черепахи. З довжезного ряду паспортних кабінок — працює лише три! Підійшла до працівниці аеропорту, яка за всім цим стежить. Попросила передати прикордонникам: може, не знають, що у них на контролі завал. Реакції – нуль», — пожалілася Мазур.

Також ведуча пообіцяла тим, хто з нею стояв поруч у черзі, що «нагадає керівникам Держприкордонслужби України і відповідальним за паспортний контроль в аеропорту Бориспіль».

«За великим  рахунком, отаке регулярне «маринування пасажирів» це, по-перше, злочин перед людьми: бо порушуються всі епідемічні правила, і пасажирів просто провокують на близький контакт. По-друге – дуже погана презентація країни. Фактично – антиреклама. А головне – приниження і зневага до своїх співгромадян», — наголосила Мазур.

У коментарях під постом Алли Мазур розгорнулося жваве обговорення цієї проблеми, люди активно висловили підтримку і солідарність з ведучою.

Залиште свій коментар