Зірка «Кварталу 95» Великий зняв смішну пародію на Лукашенка, який рубає дрова, щоб обігріти Європу

Зірка «Кварталу 95» Великий зняв смішну пародію на Лукашенка, який рубає дрова, щоб обігріти Європу

Актор Студії «Квартал 95» Юрій Великий потішив українців черговою влучною пародією.Цього разу Юрій Великий зняв пародію на самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

У полі зору Великого опинилося нещодавнє відео, на якому Лукашенко з бізнесменом Сергієм Тетеріним рубають дрова і обговорюють ситуацію у Європі.Зокрема, Лукашенко говорить, що вони нарубають дров і не дадуть замерзнути Європі. Великий обіграв слова одіозного псевдопрезидента:

«Не дамо змерзнути Європі, допоможемо нашим братам, може й вони нам колись допоможуть». На що «Тетерін» каже: «Григорович, та які вони нам там брати у Європі». І той відповідає: «Може навіть й рідні, все залежитиме від того, чим закінчиться спецоперація».Потім Лукашенко у ролі Великого зізнається, що колоти дрова він не дуже сильний, а от наламати дрова – це запросто. «Ми оно з Путіним з цією спецоперацією стільки дров наламали, на чотири покоління вистачить», — каже «Лукашенко».

Окрім дров, Лукашенко в ролі Великого вирішив обігріти Європу, зв’язавши їй светр, а також нагодувати, почистивши картоплі. «Допоможемо нашим братам пережити гуманітарну картоплестрофу», — каже Великий у ролі Лукашенка.

Залиште свій коментар