Андрій Данилко вперше вийшов на сцену не в образі Вєрки Сердюки і заспівав Russia goodbye

Андрій Данилко вперше вийшов на сцену не в образі Вєрки Сердюки і заспівав Russia goodbye

Український артист Андрій Данилко разом зі своїм бендом дав благодійний концерт у Ризі.Артист Андрій Данилко днями вирушив до Латвії, де в столиці Ризі дав благодійний концерт разом зі своїм бендом.

Виступ відбувся на концертному майданчику Wondersala. Попри не надто сприятливі погодні умови – почався дощ, поціновувачі творчості Данилка навіть і не думали розходитися. Фани танцювали і співали разом з улюбленим артистом у дощовиках.Під час концерту Данилко в образі Вєрки Сердючки виконав свої найвідоміші хіти «Я не поняла», «Dolce & Gabbana», «Гоп-гоп», «Гуляночка», «Є пропозиція», «Хорошо», «Чита-дрита». Протягом концерту виступ Сердючки супроводжували написи на величезному екрані: «х*й війні», «fuck the war». Такі самі написи були на футболках колективу Данилка.

Зазначимо, що на глядачів на цьому концерті чекав сюрприз. Просто на сцені Сердючка зняла з голови свою зірку і хутко побігла за лаштунки.Для перегляду відео гортайте ліворуч

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Egija Muza (@egijamuza)

А згодом Андрій Данилко вперше не в образі Вєрки Сердючки вийшов на сцену. Артист був одягнений у штани та світшот улюбленого чорного кольору, та в невід’ємних аксесуарах свого образу – чорній кепці та масці на підборідді:

«Ніколи так швидко не переодягався. Я вперше це роблю. Тільки завдяки вам. Russia Goodbye», — сказав Данилко.

Після цього Андрій виконав свій легендарний хіт на новий лад Dancing Lasha Tumbai і вперше зі сцени пролунало Russia goodbye.

Для перегляду відео гортайте ліворуч

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Mticket | Tickets operator (@mticket.global)

Залиште свій коментар