Володар найбільшого в світі пеніса похвалився сексом із відомими зірками (фото, відео)

Володар найбільшого в світі пеніса похвалився сексом із відомими зірками (фото, відео)Американський актор Джона Фелкон розповів, що завдяки статусу «володаря найбільшого пенісу в світі» всесвітньо відомі зірки пропонують йому зайнятися з ними сексом. Артист вихвалявся, що вони часто роблять компліменти його статевому органу.

Подробицями свого інтимного життя артист поділився з ведучими телепередачі This Morning на YouTube. Джон додав, що вважає себе бісексуалом, тому спав і з чоловіками, і з жінками (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).Джона Фелкон – володар найбільшого пеніса в світі

Актор поділився, що мав багато сексуальних партнерів, включаючи як звичайних людей, так і відомих персон. Він не захотів називати імена знаменитостей, щоб зберегти їхню конфеденційність.

Проте обмовився, що займався сексом із зірками порноіндустрії та навіть володарями «Оскару».«Це справжній комплімент, коли порноактори та порноакторки кажуть, що в мене найбільший пеніс серед усіх, які вони бачили», – сказав гість ранкового шоу.

Джона відвідав ранкове шоу

Нагадаємо, що Джона прославився у 1999 році після прем’єри документального фільму «Private Dicks: Men Exposed», де його вперше показали оголеним. Довжина його пеніса складає 34,3 см, що вважається рекордом серед живих чоловіків.

Джона спробував показував телеведучим приблизний розмір свого пеніса

Раніше Фелкон казав, що великий статевий орган заважає його акторській кар’єрі, адже режисери бояться з ним співпрацювати.

Залиште свій коментар