У Черкасах горе-мати заснула на новонародженому: дитину ледве врятували (фото)

У Черкасах горе-мати заснула на новонародженому: дитину ледве врятували (фото)

У Черкасах зафіксовано кричущий випадок з горе-матір’ю, яка зловживає алкоголем, нехтує доглядом за немовлям і погрожує вчинити насильство щодо малюка. Коли правоохоронці прийшли до неї додому, п’яна жінка просто спала на дитині, якій не виповнилося й місяця.Про це передав начальник місцевої патрульної поліції Олександр Кокоба у своєму Facebook.

До патрульних звернулася бабуся крихітки і поскаржилася на ситуацію, розповівши, що дочка, яка нещодавно народила, зараз фактично становить загрозу для дитини.Зайшовши до квартири жінки, «копи» виявили її сплячою на хлопчику.

Дитина перебувала в безпорадному стані з бурим кольором обличчя — швидше за все, йому не вистачало кисню, йдеться в публікації.«На щастя, в екіпажі патрульних несла службу старший лейтенант поліції Шагієва Юлія, яка теж виховує дитину. Вона оперативно зреагувала, та надала необхідну допомогу, нагодувала хлопчика, а також помила його та переодягнула в чисте», — пише шеф Черкаської поліції.

Тут же викликали всі необхідні служби: працівників ювенальної поліції, слідчо-оперативну групу, медиків, службу у справах дітей.

«Дитину від матері забрали до лікарні. Я дуже сподіваюсь, що кожен на своєму рівні відпрацює цю ситуацію по максимуму для того, щоб не допустити подібного в майбутньому! » — зазначив Кокоба.

У Черкасах горе-мати заснула на новонародженому: дитину ледве врятували (фото)У Черкасах горе-мати заснула на новонародженому: дитину ледве врятували (фото)У Черкасах горе-мати заснула на новонародженому: дитину ледве врятували (фото)

У Черкасах врятували немовля від горе-матері (фото: facebook.com/aleksandr.kokoba)

Залиште свій коментар