В чому переваги використання інверторних кондиціонерів

В чому переваги використання інверторних кондиціонерів

Перш ніж зупиняти свій вибір на тих чи інших побутових приладах, від яких вимагається ефективно охолоджувати та освіжати повітря в приміщенні, слід чітко вияснити, чим же відрізняються інверторні кондиціонери від звичайних, які в них сильні та слабкі сторони.Головна різниця полягає в тому, що після встановлення у кімнаті заданої на пульті керування температури звичайний агрегат відразу вимикається і починає працювати знову, коли стає гарячішим. Це призводить до частих увімкнень та вимкнень компресора, що стає причиною серйозних пускових навантажень. Адже добре відомо, що найбільші електронавантаження виникають саме на початку роботи.

На відміну від звичайних, в інвенторному кондиціонері під час запуску відбувається перетворення змінного струму в постійний, що призводить до плавного старту. Коли ж задана температура буде досягнута, кондиціонер не зупиняється, а поступово знижує частоту обертання двигуна і відповідно власну продуктивність.Крім того, інверторні моделі при роботі на обігрі можуть витримувати досить значну мінусову температуру – аж до мінус 30 включно, тоді як для звичайних критичною може стати позначка у мінус 7.

Переваги інвенторних кондиціонерів

До вагомих плюсів застосування саме інвенторних приладів кондиціонування повітря відносять наступні:  • відчутна (до 35%) економія електроенергії, яка забезпечується точним регулюванням режиму функціонування;

  • більш тонке налаштування температурного режиму, крок регулювання складає всього 0,3-0,5 градуса, тоді як у звичайного він зростає відразу ж на порядок до 1-2 градусів;

  • плавні обігрів та охолодження, відсутність різких перепадів температури у різних частинах приміщення;

  • можливість роботи в будівлях із слабкою напругою мережі або частими її перебоями;

  • безшумне функціонування внутрішнього блоку, рівень звукового забруднення у моделей з мінімальною потужністю не перевищує 20 дБ, що дозволяє використовувати інверторні спліт-системи в дитячих кімнатах та спальнях.

До своєрідного недоліку інверторного кондиціонера відносять його вартість, котра зазвичай в середньому вища на третину. Проте комфортність використання і економія на витратах на електроенергію цілком виправдають ці витрати.

Де варто купувати інвенторні кондиціонери

Багато інтернет-магазинів можуть запропонувати своїм клієнтам кондиціонер, ціна та якість якого приємно здивують. Зручні форма оплати, оперативна доставка, послуги з монтажу та сервісного обслуговування – все це зробить майбутню співпрацю незабутньою та плідною. Купуйте онлайн і вас приємно здивують якість, вартість та швидка доставка товару.

Залиште свій коментар