У Києві 16-поверховий житловий будинок почали опалювати дровами

У Києві 16-поверховий житловий будинок почали опалювати дровами

У Києві мешканці проблемної новобудови почали опалювати 16-поверховий будинок дровами. Твердопаливну котельню встановили у ЖК «Кузьмінський-2».Як розповів журналіст, експерт у сфері ЖКГ Володимир Гуцул у Facebook, у будинку не підведено жодних комунікацій. А втім, мешканці ЖК у коментарях до посту запевняють, що водогін та каналізація працюють справно, а проводити газ до будинку і не планувалося.

«Поки всі обговорюють ціни на газ та перспективи тарифів на централізоване опалення, у Києві почала працювати ще одна твердопаливна котельня в багатоквартирному будинку… ЖК «Кузьмінський-2″. Проблемна новобудова, спадщина скандально відомого забудовника [Анатолія] Войцеховського», – написав Гуцул.Багатоповерхівка з опаленням дровами

«До будинку не підведено жодних комунікацій. Єдине, що є, – це електричні кабелі, які йшли на будівельний майданчик», – запевняє журналіст.

«У будинку є всі комунікації, окрім газу. Але газ там і не планувався. А своя котельня – це плюс, а не мінус», – обурився у коментарях користувач Алекс Шарапов.Це не єдиний комплекс Войцеховського, де опалюють квартири дровами. Взимку 2020-21 рр. так само вчинили жителі ЖК «Олімпійське містечко».

ЖК «Кузьмінський-2» розташований у Києві на вул. Магістральній, 33. Будинок почали зводити у 2014 році, квартири у ньому продавали з 2016 року. Забудовник так і не довів об’єкт до повноцінного завершення будівництва.

Новобудова розташована на земельній ділянці з цільовим призначенням «присадибна ділянка». Ба більше, ділянка знаходиться на межі приватного сектору та лісопарку.

Проблеми з опаленням у будинках із приватними котельнями, на жаль, не рідкість. У деяких населених пунктах у багатоповерхівках навіть у грудні не було опалення, і винних у такій ситуації знайти практично неможливо.

Кабмін говорить про відповідальність місцевої адміністрації, місцева влада зі свого боку скаржиться на відсутність повноважень для контролю, а самі постачальники звинувачують мешканців, які невчасно сплачують за комуналку.

Залиште свій коментар