«Російськими матами їх зустрічали»: українець розповів, як йому з дружиною вдалося вигнати з двору окупантів. Відео

«Російськими матами їх зустрічали»: українець розповів, як йому з дружиною вдалося вигнати з двору окупантів. Відео

Сім’я з міста Вознесенськ на Миколаївщині прославилася у мережі своїм безстрашним вчинком щодо російських окупантів. Подружжя не побоялося вигнати загарбників-мародерів зі свого двору, відкрито пославши їх.Ці кадри потрапили на камери спостереження, встановлені довкола їхнього будинку. Подробиці господар розповів у коментарі журналістам, відео доступне за посиланням у Telegram (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

За словами чоловіка, спершу на вулиці він помітив колону танків із літерою Z, якою позначають свою техніку війська РФ. Згодом – пересування піхоти з 10-15 осіб.Він повернувся додому, а потім уже на камерах спостереження побачив, як у його двір увірвалися троє російських військових із автоматами.

Окупанти вдерлися на подвір’я жителів Вознесенська

«Ну що, вийшли з жінкою їх зустрічати… російськими матами. Думали, вони нас налякають своїми «Лежати!» і «Руки вгору!»… У повітря почали стріляти, щоб нас залякати. На дружину автомат наставили, щоб ми телефони віддали, а вона сказала: «Тільки через мій труп», – розповів відважний чоловік.Подружжя змогло дати опір озброєним загарбникам

На кадрах помітно, як подружжя відважно сперечається з трьома озброєними росіянами (четвертий у цей час стояв у хвіртці воріт) й потроху випроваджує окупантів. Українка штовхала ворожих солдат у спину, а потім із чоловіком зачинила за ними ворота.

Житель Вознесенська із дружиною вигнав окупантів зі свого двору

«Вони заспокоїлися. Один адекватний був, а два придурки. Так ми по-тихеньку вигнали їх із нашого двору, вони пішли назад вулицею», – додав чоловік.

Залиште свій коментар