“Росіяни – не народ, а paкoва виpaзка планети. Частина стане пepeгнoєм на наших полях” – Сергій Притула

“Росіяни – не народ, а paкoва виpaзка планети. Частина стане пepeгнoєм на наших полях” – Сергій Притула

Популярний український телеведучий та комедійний актор Сергій Притула, який з 2014 року активно допомагає ЗСУ як волонтер, різко висловився про росіян, назвавши їх раковою виразкою планети. Свою думку шоумен обґрунтував реальними прикладами перехоплених телефонних розмов окупантів із батьками.На особистій сторінці у Facebook Притула зізнався, що за все своє життя жодного разу не висловився при мамі лайливим словом, оскільки це було б неповагою на її адресу. У цей час російські солдати, як можна почути з перехоплених діалогів, не тільки спілкуються зі старшими ненормативною лексикою, а й отримують лайку у відповідь від батьків, – пише Оbozrevatel.

“За 40 років свого життя я не матюкнувся при матері жодного разу. Ба більше, постійно отримував від неї докорів, якщо, раптом, десь використовував ненормативну лексику в публічному просторі (коментарі у фб чи інстаграм). І я, на її вимогу, видаляв подібні коментарі чи дописи. У мене є дуже багато друзів, які не те, що не лихословлять у присутності батьків. Вони звертаються до батьків на “ви”, – розповів знаменитість.Телеведучий зізнався, що його шокує комунікація росіян між собою, проте саме вона дає зрозуміти, з якою нацією українцям сьогодні доводиться мати справу.

“Слухаючи всі ці “мама, б@я, нах…й, нас ту раз@бали” і “синок, еб@аште там, сук@, н@хуй”, я розумію, що ми маємо справу з абсолютно конченим та варварським народом. Не те, щоб я раніше про це не здогадувався, але це стало ще однією сатисфакцією. Люди, які в розмові з матерями фонтанують генітальною лексикою, є на всю голову відбитими. Так само, як і їхні матері, які їх породили і вважали за норму подібний стиль спілкування”, – наголосив Притула.Він упевнений, що нація, яка пишалася Пушкіним, Достоєвським і Чайковським, уже давно зникла, а на її місце прийшли вихованці кремлівських рупорів – пропагандистів Скабєєвої, Соловйова, Газманова та інших затятих путіністів.

“Тому вони у всіх бідах і далі звинувачуватимуть українців. На яких самі напали. Тому що тупі. Тому що кончені. Тому частина з них стане перегноєм на наших полях. А решта нічого не зрозуміє, але покірно прийме голод, смуту, карткову систему, арешти і розстріли у рф. Бо тупі. Бо кончені. Бо є історична традиція. Це не народ. Це ракова виразка планети. І ми видаляємо метастази!” – підсумував шоумен.

Залиште свій коментар