“Сьогодні день, коли росію можуть помножити на нуль”, – Клімкін про перемовини Байдена з очільником Китаю

“Сьогодні день, коли росію можуть помножити на нуль”, – Клімкін про перемовини Байдена з очільником Китаю

За словами політика, Китай не хоче, щоб виграла Росія, але й боїться спільної із Заходом перемоги України.У п’ятницю, 18 березня, президент США Джо Байден поговорить з лідером Китаю Сі Цзиньпіном, передає ТСН.

Про це заявив ексочільник МЗС Павло Клімкін.“Китайцям російська війна проти нас вже поперек горла. Зростання цін на нафту та продовольство їм геть зовсім не подобається, вони від них залежні. Вони вражені невдачами російської армії, адже багато років китайські офіцери навчалися в російських військових академіях”, – зазначив він.

За словами Клімкіна, в Байдена непроста задача: Китай не хоче, щоб виграла Росія, але й боїться спільної із Заходом перемоги України.“Якраз час домовитися про майбутнє партнерство між США та Китаєм. Без Росії, адже відносини з воєнними злочинцями нікому не потрібні. Сьогодні день, коли Росію можуть помножити на нуль. Це буде не одразу, але буде. А відомі жарти про юані замість рублів вже не будуть анекдотами. Сміється той, хто сміється останнім. І це будемо ми!”, – резюмував він.

Залиште свій коментар