Реакція ведучих на найбільший у світі пеніс підірвала мережу. Вірусне відео

Реакція ведучих на найбільший у світі пеніс підірвала мережу. Вірусне відео

Американський актор Джона Фелкон вразив телеведучих ранкової передачі фотографією свого пеніса. Філіп Шофілд та Джозі Гібсон були шоковані, коли побачили розмір статевого органа на власні очі.Під час інтерв’ю на шоу This Morning володар найбільшого в світі пеніса вийняв телефон та продемонстрував зіркам своє інтимне фото. В кадр потрапила кумедна реакція співрозмовників Джона, яка миттєво завірусилася в мережі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На протязі ефіру телеведучі намагалися уявити, якого розміру статевий орган Джона, порівнюючи його з баклажаном та картонною трубкою довжиною більше 30 сантиментрів.Пеніс актора порівняли з широкою трубкою

В якийсь момент акторові набридло пояснювати на предметах і він вирішив продемонструвати свою фотографію нижче поясу.

Джона показав фото свого пеніса

Філіп та Джозі не змогли стримати себе в руках, тому чоловік впав на диван, прикривши обличчя, а його колега кілька секунд сиділа з широко розкритим ротом. Коли емоції вщухли, ведучий привітав співрозмовника.Телеведучі були вражені розмірами Джона

Фелкон завірив, що йому не соромно показувати такі відверті кадри, адже вони є у вільному доступі в Інтернеті, а йому самому неодноразово доводилося демонструвати пеніс вживу.

Користувачі Twitter підхопили кумедну реакцію та почали ділитися нею на своїх сторінках.

Видання Daily Mirror написало про інтерв'ю
Користувачі поширюють смішну реакцію телеведучих

Нагадаємо, що Джона прославився у 1999 році після прем’єри документального фільму «Private Dicks: Men Exposed», де його вперше показали оголеним. Довжина його пеніса складає 34,3 см, що вважається рекордом серед живих чоловіків.

Залиште свій коментар