Смiшні жiночі iмена, які ввaжали ноpмальними в СРСР

Смiшні жiночі iмена, які ввaжали ноpмальними в СРСР

Смішні і оригінальні імена, популярні в СРСР, являють собою справжнє джерело гумору і неповторності.Сміх – це найкращі ліки, і коли справа стосується смішних і оригінальних імен, то совок був справжньою кузнею таких.

Ми піднімемо завісу історії, щоб представити вам цю колекцію неймовірно смішних і рідкісних імен.Смішні жіночі імена, які були популярні в СРСР.

Любовька – як не посміхнутися при почутті цього забавного імені, яке поєднує любов і суфікс “ка”?Воно назавжди залишиться в пам’яті тих, хто жив в СРСР.

Зінка – це коротке і смішне ім’я стало одним із символів радянської епохи. Зінка привносила веселощі і гумор в сірі будні багатьох людей.

Тося – поєднання імені Антоніна з суфіксом “ся” створює унікальне і дуже смішне ім’я. Тося була популярним ім’ям в совку, і його звучання не могло не викликати посмішку.

Фекла – хоча це ім’я могло здатися незвичним і трохи дивним, Фекла була одним із найсмішніших імен того часу. Воно обов’язково викликало сміх і яскраві асоціації.

Парасковія – це ім’я чудово поєднує в собі класичну радянську атмосферу і сміх. Парасковія – це ім’я, яке не можна почути, не посміхаючись.

Це ще “квіточки”
Якщо імена вище ви коли-небудь чули, то про Даздраперму або Діамару точно не знали:

Алгебрина – алгебра
Діамант – від назви однойменного дорогоцінного каменю

Владлена – від скорочення ” Володимир Ленін”
Волга – від назви річки Волга

Гвоздика – від назви однойменної квітки-символу революції
Гертруда – герой труда

Даздраперма – хай живе Перше травня!
Декабрина – від назви місяця

Діамара – від скорочення слів “діалектика” і “марксизм”

Залиште свій коментар