Попрощатися з хлопцем, який потонув, намагаючись урятувати свого собаку, прийшло все село

Попрощатися з хлопцем, який потонув, намагаючись урятувати свого собаку, прийшло все село

Пішов під кригу — і не виплив. На Харківщині поховали 15-річного школяра, який потонув,Намагався врятувати собаку: під Харковом загинув 15-річний підліток
намагаючись урятувати свого собаку. Пес вибіг на тонкий лід і той не витримав. Йому на допомогу кинувся спочатку сам хлопець, а потім і його дідусь.

Про це 26 березня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.Трагедія сталася на невеличкій річці на околиці Кучерівки. Того ранку сюди прийшли гуляти 15-річний Мишко та його дідусь. З собою взяли німецьку вівчарку Рекса, згадує чоловік

«Собака побачив, що там лебеді плавали. Він рвонув по льоду до тих лебедів. Біг за лебедями собака, а дитина за собакою. А який зараз лід? Лід провалився», — розповів чоловік.Коли пес опинився у воді, хлопець одразу кинувся рятувати друга. Добіг майже до середини річки — і теж провалився. Все відбулося за лічені секунди, каже дідусь. Він схопив жердину, яка й досі лежить на кризі, і вибіг за онуком. Але лід під ним тріснув майже біля самого берега.

Згодом чоловіку вдалося вибратися на берег річки, а хлопець, на жаль, загинув. Собака самостійно вибрався з річки.

62-річного чоловіка врятувало лиш те, що провалився у неглибокому місці, кажуть рятувальники. Вони прибули майже миттєво, але хлопець до цього часу вже пішов на дно.

Знайшли Мишка лише за дві години. Рятувальники підозрюють, що у крижаній воді хлопця просто паралізувало

Михайло просто не міг вчинити інакше, кажуть сусіди. Хлопець обожнював вівчарку. адже її подарував батько, який із родиною зараз не живе.

Попрощатися з хлопцем прийшло все село. Дорога до його дому просто встелена червоними гвоздиками. В родині хлопець був єдиною дитиною.

Залиште свій коментар