«Дитина в пакеті рухалась і плакала»: нові деталі порятунку немовля, яке матір викинула у яму

«Дитина в пакеті рухалась і плакала»: нові деталі порятунку немовля, яке матір викинула у яму

Новонародженого хлопчика, якого матір викинула у вигрібну яму на Харківщині, рятували небайдужі. Витягав дитину фельдшер екстреної допомоги, немовля було майже без свідомості.Витягнути дитину було не так просто. Однак медику вдалося це зробити самостійно.Фельдшер бригади екстреної медичної допомоги, не втрачаючи ні хвилини, самостійно зірвав дошки на підлозі туалету та дістав дитину із ями. Хлопчик був зав’язаний у пакет, навколо шиї – обвита пуповина,
– зазначили у Центрі екстреної допомоги та медицини катастроф.

Спочатку плач дитини почула місцева жителька Валентина. Вона разом зі знайомою жінкою намагалась одразу витягнути дитину, але їм не вдалося це зробити.Дитина була у зав’язаному пакеті, – очевидиця

Джерело: ТРК «Лозова«

«Море крові, а в зав’язаному пакеті – дитина. Він (новонароджений хлопчик – 24 канал) кричав, плакав, ворушився, але ми не могли його дістати і викликали усіх», — розповіла жінка.

Жінка додала, що ця ситуація її дуже розчулила. Вона не розуміє, як з немовлям могли так обійтись.


Пані Валентина перша почула плач дитини / Скриншот з відео

Вага хлопчика – 3,3 кілограма. Його у важкому стані шпиталізували до лікарні.

Матір викинула немовля: що відомо

  • Про ситуацію стало відомо 27 березня. Зранку, о 06:48, до поліції зателефонувала небайдужа мешканка. Вона почула плач дитини.
  • Як з’ясували згодом, 41-річна жінка народила дитину на залізничному вокзалі у туалеті. Вона викинула немовля у вигрібну яму, залишивши помирати.
  • Немовля було загорнуте у целофановий пакет. Наразі стан хлопчика важкий.

 

Залиште свій коментар