9 мільйонів гривень 100-гривневими купюрами намагалися ввезти до України

9 мільйонів гривень 100-гривневими купюрами намагалися ввезти до України
Львівські митники виявили в мікроавтобусі українця майже 9 мільйонів гривень.На зображенні може бути: гроші

Учора ввечері, 1 лютого, близько 20:10, в пункт пропуску «Шегині – Медика» із Республіки Польща прибув автомобіль «Меrcedes Benz Citan».Водій мікроавтобуса, 38-річний мешканець Львівщини, який повертався додому з приватної поїздки, для проходження митного контролю обрав смугу «червоний коридор» та задекларував продукти харчування і мультипристрій на суму близько 200 євро.

На зображенні може бути: гроші
Під час огляду автомобіля працівники митного поста «Мостиська» разом з прикордонниками виявили у конструктивних порожнинах авто, зокрема, під обшивкою, приховану національну валюту.За попередніми даними, чоловік намагався перевезти в Україну близько 9 мільйонів гривень, купюрами номіналом 100 гривень.

За цим фактом працівники митниці склали адмінпротокол за ст. 483 (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією товарів і транспортних засобів.

Залиште свій коментар