«Шм**и та «тато з СБУ»: фігуранти справи про вечірки із секс-насильством радіють популярності та знімають нові відео

«Шм**и та «тато з СБУ»: фігуранти справи про вечірки із секс-насильством радіють популярності та знімають нові відео

Блогер заявляє, що дівчата не заявляли на нього до поліції.Фігурант скандалу про вечірки із сексуальним насильством нібито не шкодує про свій вчинок. Він і надалі записує образливі відео та заявляє, що «нічого йому не буде».

В соцмережах публікують звернення блогера на сервісі Тwitch.На ньому хлопець заявляє, що йому лише 19 років, і завдяки скандалу про нього дізналася вся Україна.

«Це з одного боку дуже добре, бо люди витрачають д**уя бабла на такі реклами, роками до цього йдуть, а мені 19 років, я в Києві, і про мене зараз всі говорять. Я в шоці. Нічого протизаконного я не зробив, дівчата до мене претензій не мають і які можуть бути питання? Мені цей хайп подобається, бо я розумію, що нічого мені за це не буде. Максимум якісь неадекватні люди, які не знають ситуації, можуть прийти мене відп**дувати. Життя людини може різко змінитися — з ніг на голову. Завтра мій їб**ьник знатимуть, звісно з х**ової сторони, але це вже таке», — каже блогер.@milanka.gn.tik.tok♬ оригінальний звук — milanka_gn

Частина сторінок у соціальних мережах скандального блогера вже заблокована, проте з’являються нові, де компанія публікує свої відео. В одному з них блогер розмовляє з дівчатами, які заявляють йому, що «їхній тато з СБУ», на це хлопець каже, що «їб**ь шм**и».

Також хлопець проводить трансляції в ТікТок, де заявляє, що не змінив своєї думки, а його нібито «не так зрозуміли».

@dimon_diskoИнстаграм 🍒dimon_disko_

♬ оригинальный звук — Виктор😜

Скандал із секс-вечірками та реакція поліції 

1 лютого в Києві правоохоронці провели  обшуки в організаторів так званих «п’яних вечірок», на яких дівчат могли «накачувати» алкоголем та домагалися їх.

В Мережі напередодні стався скандал через те, що нібито група хлопців споювала дівчат, знімала їх напівоголеними, непритомними та п’яними, вчиняла сексуальне насилля, а відео зливала в соцмережу.

Скандальні блогери родом з Івано-Франківської області, вони начебто нещодавно переїхали до столиці.

Залиште свій коментар