Чому вручають повістки на вулицях та коли було найбільше добровольців — відповідь Міноборони

Чому вручають повістки на вулицях та коли було найбільше добровольців — відповідь Міноборони

Вручення повістки — це ще не мобілізація, наголошує міністр оборони.Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що вручення повісток на вулиці законне, оскільки ЗСУ потрібно поповнювати втрати на фронті, а багато добровольців було ще у лютому-березні 2022 року.

Про це він сказав в інтерв’ю «Українській правді».Міністр наголосив, що працівники військкомату змушені видавати повістки чоловікам призовного віку на вулиці, оскільки багато з них не живуть за місцем своєї реєстрації та не стали на облік у місцевих центрах комплектування.

«Якщо вони бачать чоловіка призовного віку, живого здорового, йому дається повістка і він зобов’язаний з’явитися. Це ж не означає, що завтра він буде мобілізований. Він має з’явитися показати документи, має бути спілкування. Може, він скаже: «так, вік у мене призовний, але в мене є якісь застереження, або в мене 4 дітей». Окей, прийди, покажи і все», — заявив Резніков.Міністр наголосив, що найбільше добровольців було у лютому-березні 2022 року, проте інші повинні розуміти, що зараз триває мобілізація і якщо чоловік придатний до призову — він має бути готовим до служби в ЗСУ.

«Є певні норми, які там вказані по чисельності, Генеральний штаб їх знає і ми працюємо в цих нормах. Йде системна й планова робота, поповнення запасів, відновлення втрат, адже, гинуть наші хлопці й дівчата, також поранені є. Але такого щось «вау», як в Росії — ні, такого у нас немає», — розповів Резніков.

Залиште свій коментар