Злата Огнєвіч відписалася від Андрія Задворного в Instagram, а він закрив сторінку

Злата Огнєвіч відписалася від Андрія Задворного в Instagram, а він закрив сторінку

Українська співачка Злата Огнєвіч відписалася від Андрія Задворного, переможця романтичного реаліті «Холостячка-2« (СТБ), у соціальній мережі Instagram, хоча стежить за іншими учасниками проєкту. Водночас сам Задворний у відповідь на хейт закрив свій акаунт від непідписаних користувачів.Про те, що 32-річного обранця «холостячки» немає серед її підписок у Instagram, дізнався OBOZREVATEL. Причому зірка стежить за акаунтами інших фіналістів – Дмитра ШевченкаРомана Свечкоренка та півфіналіста Максима Тарапати.

Задворного у підписках Злати немає
Відео дняСпівачка підписана на Діму
Артистка стежить за Максом
Злата підписана на акаунт Романа

Зазначимо, що в анонсі постшоу «Холостячки-2» творці проєкту натякнули: Злата нібито могла розійтися з Андрієм. У сюжеті показали, як чоловік пішов зі знімального майданчика (ймовірно, після якоїсь напруженої розмови чи запитання), а ведучий Григорій Решетник намагався його повернути.

Крім того, у студії хтось став на одне коліно з каблучкою. Щоправда, у ролику незрозуміло, хто саме й кому робив пропозицію.Злата та Андрій у фіналі

Зазначимо, що і Злата, і Андрій зіткнулися із критикою шанувальників шоу після фінального випуску. Огнєвіч у відповідь написала, що про своє кохання готова «кричати на весь світ», а Задворний закликав людей поважати вибір артистки, як і його особисте життя.

Андрій Задворний

Переможець другого сезону шоу «Холостячка» заявив: він відкрився і «не соромився показати свої слабкі сторони, не намагався здаватися кращим, ніж є насправді».

«Є ті, хто увійшов до мого дому, не знявши брудного взуття, заглянув у мою душу й перед виходом вирішив туди плюнути. Вам хочу сказати – коментарі підвищують залученість», – написав Задворний.

Після такого посту він закрив сторінку в Instagram. Оскільки «холостячка» не підписана на чоловіка, його акаунт виявився їй недоступним.

Андрій Задворний зробив свій акаунт приватним
Переможець "Холостячки-2" написав пост про хейт.

Коротко про знаменитість:

  • Злата Огнєвіч – 35-річна українська співачка, яка народилася в Мурманську. Справжнє ім’я «холостячки» – Інна Бордюг. Вона представляла Україну на «Євробачення» у 2013 році й посіла третє місце.
Співачка Злата Огнєвіч
Залиште свій коментар