За час участі в головному танцювальному шоу країни «Танці з зірками» Олександрі Заріцькій вдалося скинути близько 20 кілограмів. Тепер зірка відкрито ділиться фотографіями в яскравих нарядах і не соромиться постати перед камерою в купальнику.Зараз співачка полетіла на відпочинок в теплі краї. Незважаючи на бажання перезавантажитися, Зарицька не перериває зв’язок з шанувальниками і ділиться фото і відео з відпустки. Так, зараз Мережа активно обговорює ефектні фото Олександри в купальнику.

На опублікованому знімку видно, що Зарицька позує в білому боді з відкритими плечима і спиною на тлі бурхливих хвиль. Крім підкреслюючого фігуру купальника тіло зірки прикрашають ще й багато татуювань.В одному з інтерв’ю співачка зізналася, що тату дозволяють їй відчувати себе впевненішою. Також Олександра поділилася, що її тіло прикрашають не тільки малюнки, а й пірсинг у грудях.

Олександра Зарицька порадувала шанувальників відвертими знімками.

 Крім того, солістка KAZKA зазначила, що участь у «Танцях» з хореографом Юрієм Мєшковим теж допомогла їй повірити в себе. Раніше дівчина навіть уявити не могла, на що здатне її тіло. При цьому Олександра заявила, що любила і приймала себе в будь-якому стані, проте після схуднення на 20 кілограмів вперше відчула себе здоровою. Партнер по проекту теж помітив позитивні зміни в Заріцькій і закликав її ніколи не сумніватися в своїх силах.