Жінка-німфоманка відверто розповіла, як живе після боротьби з секс-залежністю

Жінка-німфоманка відверто розповіла, як живе після боротьби з секс-залежністю

Бріанна Девіс, яка раніше була сексуальною наркоманкою, розповіла, що тепер не може дружити з чоловіками. 10 років тому вона часто зраджувала своїм партнерам. Дівчина зізналася, що для неї це був кайф.За її словами це тримало в напрузі і надавало насолоду. Про це пише видання Daily Star (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

Також сексуальній наркоманці подобалося обирати різних типів чоловіків.«Я отримала емоційну безпеку від одного хлопця, фінансову безпеку від іншого, сексуальну хімію з третім», – сказала Бріанна.

Бріанна Девіс

Оскільки дівчина займалася сексом з 13-14 років, то позбутися від цієї звички їй було важко. В юному віці Бріанна часто дивилася фільми з сексуальними сценами, а потім вона почала зустрічатися з хлопчиками.«У восьмому класі у мене був хлопець, він підійшов до мене і поцілував. Все моє тіло було в вогні. З того моменту це було початком кінця», – зізналася дівчина.

Бріанна розповіла, щоб позбутися від сексуальної залежності, вона звернулася за допомогою до психотерапевта. У підсумку зараз у неї є чоловік, якому вона дуже вірна, і у них народився син.

Як виглядає Бріанна Девіс

Дівчина додала, що на сьогоднішній день вона щосили намагається перебороти себе і просто розмовляти з чоловіками.

«У мене не може бути друзів-хлопців… Я навіть не можу розмовляти з офіціантами», – зізналася Бріанна.

Бріанна Девіс була секс-залежною
Залиште свій коментар