Голі молодята вирушили у нудистське місто на медовий місяць. Фото

Голі молодята вирушили у нудистське місто на медовий місяць. Фото

Молодята Артур і Луана, які люблять ходити повністю оголеними, вирішили відвідати популярний Кап-Д’ай (Франція) і провести там романтичний медовий місяць. У цьому місті на березі Середземного моря людям дозволено жити без одягу.У такому вигляді вони можуть відвідувати банки, супермаркети, ресторани, перукарні, пекарні та інші заклади. Про це пише видання Daily Star (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

Щорічно Кап-Д’ай відвідують понад 50 тисяч туристів з усього світу, більшість із них французи, бельгійці, німці, італійці, американці, голландці та канадці.За словами Артура і Луани, вони хочуть шукати нові враження, тому вирушили саме в це місце. Крім того, пара заробляє 56 тисяч фунтів стерлінгів на платформі OnlyFans, обмінюючись відео і знімками зі своїх нудистських подорожей.

Молодята Артур і Луана

«Місто було обрано столицею сексу, і цей досвід вартий того, щоб почати шлюб із пригод і нових речей», – зазначила пара.До речі, в Кап-Д’аї публічний секс заборонений. За це туристів можуть оштрафувати на суму до 15 тисяч євро.

Артур і Луана ходять оголеними
Артур і Луана у французькому місті
Де розташоване місто Кап-Д'ай

Як

Залиште свій коментар