Застосунок для знайомств заблокував «афериста з Тіндера» після викривального фільму від Netflix

Застосунок для знайомств заблокував «афериста з Тіндера» після викривального фільму від Netflix

Шахрай виманив у жінок 10 млн дол.Застосунок для знайомств Tinder заблокував шахрая Саймона Лєваєва після показу документальної стрічки від Netflix – The Tinder Swindler про вчинки зловмисника.

Про це повідомило видання Variety.Netflix 2 лютого показав документальний фільм The Tinder Swindler («Аферист із Tinder»). Це історія про шахрая Саймона Лєваєва, який звався раніше Шимон Гают. Чоловік у застосунку для знайомств представлявся багатієм, зокрема сином великого діамантового магната і таким чином виманив у різних жінок 10 млн дол. При цьому він уник покарання.

«Ми провели внутрішнє розслідування і можемо підтвердити, що Саймон Лєваєв більше не активний у Tinder під жодним зі своїх відомих псевдонімів», – повідомили в Tinder.Хоча Tinder забанив шахрая, він досі має обліковий запис в Instagram з понад 200 тис. підписників. У своїх сторіз в Instagram Хают сказав, що готується розповісти свою версію історії, однак згодом видалив своє повідомлення.

2015 року Саймон потрапив на два роки до фінської в’язниці за шахрайство, а після визволення 2017-го повернувся до Ізраїлю. 2019 року Гают побував в ізраїльській в’язниці – провів там п’ять місяців із 15-місячного терміну. Він видурював у жінок готівку та кредитні картки, розповідаючи, що його життя нібито в небезпеці.

На сьогодні він живе в рідному Ізраїлі. Судячи з інстаграм-сторіс, спосіб життя у чоловіка анітрохи не змінився. У своєму останньому пості він позує на тлі червоного феррарі, з написом «Немає значення, що люди думають про тебе, завжди продовжуй співати свою власну пісню».

Залиште свій коментар