Забула вимкнути диктофон: данська журналістка зайнялася сексом під час інтерв’ю

Забула вимкнути диктофон: данська журналістка зайнялася сексом під час інтерв’ю

Радіо опублікувало запис, на якому чути стогін журналістки.Журналістка з Данії Луїза Фішер під час інтерв’ю в свінгер-клубі для Radio4 зайнялася сексом.

Фрагмент ефіру був опублікований в Twitter-акаунті радіостанції.26-річна Фішер готувала матеріал про відновлення роботи розважального закладу Swingland недалеко від Копенгагена після пом’якшення заходів по боротьбі з коронавірусом. Журналістка розпитувала гостей про їхні враження, і за її словами, не планувала інтимної близькості.

Вона підійшла до гостей, що розмовляли у барі, поставила кілька запитань, а потім вони перейшли до великого ліжка:«Мені здалося, що люди в клубі свінгерів набагато ввічливіші один з одним, ніж, наприклад, в звичайних барах чи клубах», — зазначила Луїза.

Radio4 опублікувало запис, на якому чути стогін журналістки, словами: «Попередження: стало спекотного і волого як для нашого репортера, так і для гостей».

 

Програмна менеджерка радіостанції Тіна Крагелунд високо оцінила «зусилля» Фішер:

«Я думаю, це круто, коли наші репортери експериментують з іншою журналістикою», — зазначила вона. У коментарі шведській телекомпанії SVT, Крагелунд зазначила, що Radio4 «не боїться контакту з чимось настільки ж універсальним, як секс».

Залиште свій коментар