Під Дніпром патрульному не сподобалася ціна на дитячу кепку, він влаштував «розбірки». Відео

Під Дніпром патрульному не сподобалася ціна на дитячу кепку, він влаштував «розбірки». Відео

У селищі Царичанка на Дніпропетровщині правоохоронець нібито за скаргою покупця «звинуватив» продавчиню дитячого одягу в накручуванні цін на товари. Причиною стала кепка за 300 гривень, яку поліцейський «пригрозив» відправити на експертизу для визначення її справжньої вартості.Момент «розбірок» зафіксувала камера відеонагляду всередині приміщення. Їх у мережі опублікував Telegram-канал «Дніпро оперативний» (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Так, поліцейський, зайшовши до магазину «Берізка», спершу зробив зауваження продавчині за те, що вона без захисної маски. А потім попросив показати ту саму дитячу кепку, яка, як виявилося, коштує навіть 340 грн.«Шахрайством тут займаєтеся? Покажіть мені кепку. Я зараз відправлю її на експертизу. Що це за ціни у вас?» – обурився правоохоронець.

Кадри з магазину

Працівниця магазину не розгубилася і у відповідь наголосила, мовляв, які можуть бути претензії, коли чоловік у формі навіть не представився. Також жінка здивувалася, «яке відношення поліція взагалі має до формування цін на товари».«Я з вами це повинна обговорювати? Будь ласка, відправляйте (на експертизу. – Ред.). Тут все вказано – виробник, експортер. Ось у мене є ще дорожчі – 400, 500 і 1000 гривень. Чому маю звітувати перед вами? Ви хто такий?» – відказала продавчиня, порадивши правоохоронцю іти в інший магазин і купувати дешевше.

Поліцейський влаштував "розбірки" через ціну дитячої кепки

У підсумку поліцейський зізнався, що це він купив той товар і обурений його вартістю. Жінка від нерозуміння претензій просто розсміялася і попросила чоловіка принести кепку, щоб вона могла повернути йому гроші.

 

Залиште свій коментар