Євгена Клопотенка включили у світовий список найкращих професіоналів, які змінюють гастрономію

Євгена Клопотенка включили у світовий список найкращих професіоналів, які змінюють гастрономію

Український ресторатор та шеф-кухар Євген Клопотенко поділився з читачами в інстаграм чудовою новиною: кулінара включили до рейтингу The World’s 50 Best Restaurants – переліку професіоналів, які змінюють гастрономію.Шеф-кухар Євген Клопотенко став єдиним українцем, якого організатори всесвітньо відомого рейтингу The World’s 50 Best Restaurants включили до списку професіоналів, що змінюють гастрономію!
Журі The World’s 50 Best Restaurants відмітили старання шеф-кухаря з покращення гастрономічної культури в Україні та популяризації справжньої української кухні у світі.
Євген Клопотенко / інстаграм Євгена Клопотенка

В мене просто шок. Я серед 50 людей, що змінюють майбутнє світової гастрономії, – прокоментував Євген Клопотенко.

Емоційний допис у соцмережах викликав шквал позитивних коментарів від шанувальників та колег, а сам Євген розповів, що розчулився та навіть заплакав від радісної звістки.

Я маю щось написати, але не знаю, що зазвичай у таких випадках пишуть. От я у світовому ренкінгу. Я та ще 49 людей з різних країн. Поміж 7 мільярдів. Я плакав, коли дізнався про це, – відзначив шеф-кухар.

За словами ресторатора, наприкінці 2020 року він поставив собі за мету потрапити до рейтингу найкращих ресторанів світу The World’s 50 Best Restaurants. Цього року Євген Клопотенко потрапив до новоствореного ренкінгу #50Next, у якому відзначають людей, що впливають на світову гастрономію, розвивають її та популяризують.

Український шеф-кухар Євген Клопотенко / інстаграм Євгена Клопотенка

Якщо ти там, то ти топ. Це мрія кожного шефа. Бо там у партнерах – Basque Culinary Center, один з найавторитетніших кулінарних закладів. І от The World’s 50 Best Restaurants цього року утворили ренкінг #50Next. Він не про ресторани, а про людей, що впливають на світову гастрономію. І я серед цих людей. Автори ренкінгу самі зв’язалися зі мною і попросили заповнити анкету, – зазначив Євген Клопотенко.

Євген Клопотенко поставив собі ціль увійти до рейтингу The World’s 50 Best Restaurants та зробити українську кухню однією з найпопулярніших у світі, та ми впевнені, що це вдасться кулінару вже найближчим часом!

 

Залиште свій коментар