Під Дніпром водойма стала яскраво-червоною від крові загиблих тварин: хто творить свавілля

Під Дніпром водойма стала яскраво-червоною від крові загиблих тварин: хто творить свавілля

У Дніпропетровській області ставок став кольору крові через хімічні відходи, що зливаються у водойму. Цим займаються місцеві підприємства.Про це в соцмережі повідомила співробітниця Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України Тетяна Лампіка.

«Ставок червоного кольору від крові тварин і відходів різного походження. «Дозвіл» дало КП. Це просто жах. Знищення навколишнього середовища на рівні комунальних установ теж саме, що на рівні державних органів», — написала Лампіка.
Зазначається, що цей факт виявили під час спільного рейду ГО «ЕКОЛОГІЧНИЙ патруль» та працівники Нацполіції Дніпропетровської області.

Під Дніпром водойма стала яскраво-червоною від крові загиблих тварин: хто творить свавілляПід Дніпром водойма стала яскраво-червоною від крові загиблих тварин: хто творить свавілляСтавок під Дніпром став червоним від крові тварин (facebook.com/dtek.dp)
Еколог повідомив, що вони спіймали» на гарячому» автоцистерну, яка зливала у ставок відходи підприємства «Агро-Овен», яке спеціалізується на виробництві свинини та птиці. Також водойму забруднюють місцева свиноферма і молокозавод.

Правоохоронці зафіксували факт зливу та викликали слідчо-оперативну групу.

У коментарях українці обурилися даним фактом.

  • Найбільший ворог на планеті Земля, людина і її жадібність
  • Вони вже все витравили в цьому ставку.
  • Моральні виродки.
  • Вони повинні везти на очисні споруди, а по факту везуть у водойму…ще б водія там окунути з головою та примусити водички попити…
  • Просто жесть.
Залиште свій коментар