У Запоріжжі покарали працівницю Укрзалізниці, яка не давала дітям спати в залі очікування

У Запоріжжі покарали працівницю Укрзалізниці, яка не давала дітям спати в залі очікування

У Запоріжжі покарали співробітницю «Укрзалізниці», яка не давала спати дітям у платному залі підвищеного комфорту. Працівницю вокзалу звільнили з посади, а ще двох, які «засвітилися» у скандальному відео, притягнули до дисциплінарної відповідальності.Про це повідомила прес-служба Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

«Під час перевірки встановлено, що працівником залізниці необґрунтовано перевищено свої повноваження та вимоги технологічного процесу роботи вокзалу станції «Запоріжжя 1″. Даний співробітник звільнений з посади… Двох працівників вокзалу, які не вплинули на вирішення конфліктної ситуації притягнуто до дисциплінарної відповідальності», — йдеться в повідомленні.У чому суть скандалу

Інцидент трапився в липні 2021-го року. Жінка з двома дітьми намагалася відпочити в платному залі підвищеного комфорту в очікуванні поїзда. А враховуючи, що відправка мала бути о 3:55, діти втомилися і заснули. Співробітниця ж вокзалу розбудила дітей задовго до часу відправки, заявивши, що спати в залі не можна.

Мама дітей попросила співробітницю вокзалу показати, де в правилах написано, що діти не можуть спати в кімнаті відпочинку. На що нічого суттєвого жінка відповісти не могла, лише вказувала, що знімати її права не мають, погрожувала викликати охорону.«Діти прийшли сюди сидіти, відпочивати. Не спати. А вони у вас сплять», — заявила співробітниця Укрзалізниці.

Відео: Скандал на вокзалі в Запоріжжі

Залиште свій коментар