Друга нагорода Сербіна

Михайло Сербін та Віктор Смирнов змагались за нагороди на дистанції 200 метрів комплексним плаванням у класі SM11. Перемогу у запливі здобув нідерландець Рогір Дорсман, який встановив новий світовий рекорд.

Українці протягом усього запливу тримались серед лідерів, відпустивши вперед лише представника Нідерландів. Сербін додав на фініші та став другим. Це його друга нагорода у Токіо.

Сербін у Японії вже став паралімпійським чемпіоном у запливі на 100 на спині у класі S11. Трійку призерів замкнув японець Утю Томіта.

Смирнов закінчив цю дистанцію на 4-й позиції. Віктор вже має у своєму доробку срібну медаль у запливі на 100 метрів на спині.

Особистий рекорд Цвєтова

Ігор Цвєтов здобув «срібло» у бігу на дистанції 100 метрів у класі T35. Українець на фініші поступився лише представнику Паралімпійського комітету Росії Дмитрію Сафронову.

Третім став теж легкоатлет ПКР Артем Калашян. Цвєтов завершив забіг з найкращим особистим результатом – 11.47.