У Польщі помер відомий 34-річний українець: він брав участь у «Танцях з зірками» та знімався у серіалах

У Польщі помер відомий 34-річний українець: він брав участь у «Танцях з зірками» та знімався у серіалах

За даними польського видання, 34-річний українець помер через міокардит.У Польщі у вівторок, 21 грудня, помер відомий 34-річний танцюрист з України Жора Корольов. Чоловік став популярним у сусідній країні, оскільки він брав участь у шоу «Танці з зірками» та знімався у серіалах.

Про це повідомляє видання Super Express.Жора Корольов був родом із України, проте останні 18 років він мешкав у Польщі, де став популярним завдяки участі в шоу «Танці з зірками». Також він знімався у польських серіалах, фільмах та спробував себе у ролі співака на одному із польських талант-шоу.

Наразі офіційну причину смерті не повідомляють. Проте за даними польського видання, 34-річний українець помер через міокардит. Він збирався на тренування і впав посеред кімнати. Там танцюриста знайшла його дівчина та викликала медиків. Попри реанімаційні заходи, чоловіка не вдалось врятувати.За даними видання yavp.pl, Жора Корольов народився в Одесі у 1987 році. Займатися танцями почав у 8 років. У 15 років виїхав до Німеччини, звідки у 2003 році переїхав до Польщі. Корольов представляв вищий міжнародний “S” клас з латиноамериканських та стандартних танців.

Залиште свій коментар