Татуйований «Прибулець» з ампутованими пальцями похизувався третім «оком» зі скла. Фото

Татуйований «Прибулець» з ампутованими пальцями похизувався третім «оком» зі скла. Фото

33-річний французький охоронець та блогер, відомий своїми екстремальними модифікаціями тіла, Ентоні Лоффердо зробив чергову операцію. Цього разу хлопець, відомий як «проєкт Чорний Прибулець», розрізав підборіддя та губу, щоб вставити в дірку пробку із синім склом, що нагадує третє око.Прикрасу виготовив іспанський ювелір Міктлан Мазатл, який захоплюється Ентоні. Фотографії своєї роботи з відповідним підписом він виклав на сторінку в Instаgram (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

«Для мене велика честь співпрацювати з найкращим нині модифікатором тіла і виготовляти прикраси одного з найекстремальніших персонажів у світі», – написав фахівець.Ентоні вживили органічний камінь

Пробка, яку Лоффердо вставив у підборіддя, зроблена з 20 мм скла синього відтінку. Він вставлений в оправу та за допомогою процедури скальпування вживлений у тіло «чорного прибульця».

Лоффердо зробив нову операцію

Сам Ентоні також виклав коротке відео з новою модифікацією, наголосивши, що процедура трансформації завершена всього на 36%."Прибулець" виклав відео

Нагадаємо, що у минулому чоловіку видалили ніс, частину вух і губ, щоб його обличчя перестало бути схожим на людське і набуло незвичних контурів.

Ентоні видалив частину носа, вух і губ
 

На голові «проєкту Чорний Прибулець» вже майже не залишилося місць, які він не змінював. Блогер вживив під шкіру рельєфні імпланти, покрив обличчя та очі татуюваннями, а також зробив безліч хірургічних та косметичних процедур.

"Прибулець" змінився на 36%
Залиште свій коментар