Потап заговорив про поповнення в родині і зробив зізнання про Каменських: «готовий пожертвувати»

Потап заговорив про поповнення в родині і зробив зізнання про Каменських: «готовий пожертвувати»

Потап і Настя Каменських для багатьох шанувальників яскравий приклад люблячої і турботливої пари, де кожен надихає і підтримує іншого. Продюсер і репер не приховує, що дружина – його муза, а співачка вважає чоловіка найталановитішою людиною, якій можна пробачити його маленькі недосконалості. Наприклад, розкидані по будинку речі.Про те, який він в домашній обстановці, що найбільше цінує в житті і скільки дітей хоче, Потап розповів Славі Дьоміну під час інтерв’ю дл програми «29 питань» на YouTube-каналі «Люкс ФМ».

Потап згадав про літню сімейну прогулянку з Настею в центрі Києва. Тоді до них приєдналася подруга Насті — Анна Адрійчук.«Ми нещодавно з Настею були на Бессарабці і пройшлися Хрещатиком, нас ніхто не чіпав. Ми взяли самокати і покаталися. Як раз був вихідний. Так кайфово», — згадав про свою «вилазку» з дружиною артист.

Потап заговорив про поповнення в родині і зробив зізнання про Каменських: "готовий пожертвувати"Потап і Настя Каменських влаштували веселу прогулянку по Києву (фото: instagram.com/kamenskux)

Найголовніше в житті для репера — сім’я, любов, саморозвиток, ментальний розвиток. А ще він має намір стати багатодітним батьком.

«Хочу ще четверо дітей, але почнемо з двох. Всього я хочу п’ять дітей. Заради своєї сім’ї я готовий пожертвувати всім, і навіть кар’єрою. Я вважаю, що це жіноча штука. Жінка повинна пожертвувати всім, але якщо треба чоловікові пожертвувати — я готовий. Якщо постане питання про вибір між сім’єю і кар’єрою, то яка може бути кар’єра?! Сім’я — найважливіше в житті», — переконаний Потап.

Репер, композитор і автор пісень зазначає, що із задоволенням допомагає дружині в роботі. «Ми сідаємо за фортепіано і пишемо з нею», — зізнався Потап. Він розповів, хто оплачує подорожі пари і як відбувається розподіл фінансів в сім’ї.

Потап мріє рахувати багатодітним батьком

«Зараз Настя мені допомагає — у неї більше концертів, ніж у мене. А взагалі, я такий чоловік, який вважає, що він повинен робити основні вклади в усе. Ми працюємо з ранку до вечора», — розповів артист.

Потап зізнався, що він на роботі і вдома – це різні людини. «Я вдома спокійний, ледачий і дуже добрий», — вважає репер.

Він зазначив, що стає собі противний, коли сильно поправляється і відчуває себе «китом». Також репер описав сучасну жінку і свій ідеал.

«Вона повинна бути жіночною. Вони занадто багато почали приділяти уваги бізнесу, кар’єрі. Я дуже хочу жіночних жінок, з красивими фігурами, в красивих сукнях. Мені хочеться, щоб поруч була жіночна жінка, яка надихає, спекотна жінка», — зазначив він.

Залиште свій коментар