Чемпіонка світу використала презерватив, щоб виграти історичне «золото» Олімпіади-2020. Відео

Чемпіонка світу використала презерватив, щоб виграти історичне «золото» Олімпіади-2020. Відео

7-разова чемпіонка світу з веслувального слалому Джессіка Фокс використовувала презерватив, щоб полагодити свій каяк перед фінальними заїздами на Олімпіади-2020. 27-річна австралійська зірка завоювала «золото» в змаганнях каное-одинаків.У себе в TikTok 27-річна австралійка виклала відео, в якому показує, як гумовий виріб допомагає їй полагодити транспортний засіб.

Презерватив використовували для ремонту каяка

У ролику видно, як член її команди спершу обробляє ніс каяка спеціальною вуглецевою сумішшю, а потім натягує зверху презерватив.«Б’юся об заклад, що ви ніколи не знали, що презервативи можна використовувати для ремонту каяків. Це надає карбону гладку поверхню!» – підписала відео Фокс.На попередніх Іграх презервативи мали великий попит через їхнє більш традиційне призначення під час диких «секс-фестивалів».

Джессіка Фокс не може повірити в свою перемогу

Вважається, що на Ріо-2016 було роздано приголомшливу кількість профілактичних засобів: 450 000.

Джессіка Фокс після перемоги

У Токіо-2020 діє заборона на секс у межах заходів щодо запобігання розповсюдженню COVID-19, але 160 000 презервативів були поширені організаторами. Один із таких безкоштовних подарунків і використовувала команда Фокс.

Джессіка Фокс на подіумі

Каное-слалом серед жінок – одне з 18 нових змагань, представлених на Олімпійських іграх у цьому році з метою забезпечення гендерної рівності. Він замінив чоловічий подвійний слалом на каное.

Джессіка Фокс взяла "золото"

«Я не можу повірити в це, я так пишаюся тим, що сьогодні тут. Я так пишаюся усіма жінками, які брали участь тут у гонках і були частиною цього моменту. І вдячна всім жінкам, усім тренерам, усім людям, які лобіювали гендерну рівність у нашому спорті й дозволили нам бути присутніми тут», – наводить АP коментар Фокс після церемонії нагородження.

Залиште свій коментар