Пішов з життя зірка «Майстра і Маргарити» і «Вулиць розбитих ліхтарів»

Пішов з життя зірка «Майстра і Маргарити» і «Вулиць розбитих ліхтарів»

Вадим Лобанов помер у Санкт-Петербурзі у віці 81 року. Причиною смерті відомого актора стала тривала хвороба, від якої він страждав в останні роки життя.Про це повідомляє телеканал «Санкт-Петербург».

Варто зазначити, що до самої смерті Лобанов завідував кафедрою театрального мистецтва університету Санкт-Петербурга. При цьому ходили чутки, що у нього виявили рак і в грудні його стан різко погіршився.Вадим Лобанов народився у Воронежі 16 листопада 1940 року. У 20 років він почав виступати в «Російському драматичному театрі Естонської РСР». Потім він переїхав жити до Москви, де вступив до Вищого театрального училища імені Щепкіна.

Пішов з життя зірка "Майстра і Маргарити" і "Вулиць розбитих ліхтарів"Вадим Лобанов (скріншот з відео)

Першою його кінократиною стала «Переступити межу» (1985). При цьому даний фільм приніс йому популярність. Він також знімався в таких фільмах як «Пан оформлювач «(1988), «Сталінград» (1989), «Бідний, бідний Павло» (2003) і багатьох інших.

Лобанова також можна побачити в таких серіалах як «Майстер і Маргарита»,»Вулиця розбитих ліхтарів», «Мажор 3», «Гоголь», «Останній міністр» та ін.

Всього за своє життя він знявся в близько 70 фільмах і зіграв приблизно 140 ролей в театрі. Також Вадим Лобанов озвучив багато документальних, науково-популярних і художніх фільмів.

Залиште свій коментар