Офіційно! На Олімпіаді-2022 підтвердили перший випадок допінгу

Офіційно! На Олімпіаді-2022 підтвердили перший випадок допінгу

Поки на зимових Олімпійських іграх у Пекіні обговорюють можливе покарання російських фігуристів за заборонену речовину в аналізах Каміли Валієвої, стало відомо про позитивну допінг-пробу іранського спортсмена Хусейна Савех-Шемшакі. 36-річний гірськолижник попався на порушенні вже після початку Олімпіади-2022.Про це повідомило Міжнародне агентство допінг-тестування (ITA) на своєму сайті. В аналізах Хусейна знайшли метаболіти дегідрохлорметіл-тестостерону – стероїду, який раніше часто використовувався, але зараз практично вийшов із вживання. Савех-Шемшакі відсторонений від змагань та будь-яких інших заходів у Китаї.

Хусейн Савех-Шемшакі на параді

Спортсмен, який був прапороносцем своєї збірної на церемоніях відкриття на Олімпіадах 2014 та 2022 років, може подати апеляцію. Також він має право звернутися до Спортивного арбітражного суду у швейцарській Лозанні й вимагати відкриття допінг-проби Б. Вважається, що тест іранець здав у позазмагальний період (7 лютого), оскільки на старт слалому, де гірськолижник заявлений, ще не вийшов.Гірськолижник на трасі.

Найкращий результат у кар’єрі на Олімпійських іграх Савех-Шемшакі показав у Сочі-2014, коли посів 31-ше місце у слаломі. У 2015 році у цій дисципліні він ставав чемпіоном Азії.

Залиште свій коментар