18-річна донька Олени Кравець виступила на корпоративі «Кварталу 95»

18-річна донька Олени Кравець виступила на корпоративі «Кварталу 95»

Популярна українська акторка-комедіантка Олена Кравець зізналася, що її 18-річна донька Марія виступала як танцівниця на новорічному корпоративі студії «Квартал 95». Дівчина сама проявила ініціативу, запропонувавши показати свої таланти на заході.Інформацію про це артистка не розповсюджувала, тому була вкрай здивована, коли ведуча «Світського життя» Катя Осадча поцікавилася участю Маші в корпоративі. Гумористка розповіла, якою була реакція гостей на виступ її повнолітньої доньки.

Кравець молодша не перший рік займається сучасними танцями. На новорічному святі учасників «Кварталу» вона виступила з фрістайлом – імпровізовані рухи під музику. Його часто плутають із хіп-хопом, проте зіркова мама зазначила, що її донька танцює саме у вільному стилі.Маша Кравець займається сучасними танцями

За словами актриси, після номера Маші багато хто заходив до неї в гримерку та висловлював своє захоплення її таланту.

Олена Кравець розповіла про виступ дочки на корпоративі

На запитання щодо майбутнього доньки як професійної хореографки Кравець відповісти не змогла. Проте вона не виключає варіант, що незабаром Марія зароблятиме на життя саме завдяки своєму хобі.«Я і сама ще не визначилася. Як говорив Ді Капріо «Я не знаю ким буду, коли виросту». Так і я – ще не знаю. Щодо Маші, то зараз у неї ось така пристрасть», – прокоментувала знаменитість.

Маша Кравець 24 лютого відсвяткує 19-й день народження

Зазначимо, що знімками з корпоративу, на яких можна побачити і Машу, ще раніше поділилася актриса «Жіночого кварталу» і колишня учасниця «Ліги сміху» Катерина Нікітіна.

Катерина Нікітіна та Маша Кравець на корпоративі "Кварталу 95"
Залиште свій коментар