На «Танцях з зірками» співачка Власова зробила несподіване зізнання: сльози заважали говорити

На «Танцях з зірками» співачка Власова зробила несподіване зізнання: сльози заважали говорити

У новому випуску шоу «Танці з зірками» українська співачка Євгенія Власова знову всіх здивувала. Цього разу своїм відвертим зізнанням. Виконавиця розповіла, про що найбільше шкодує у своїй творчій кар’єрі.Про це стало відомо зі свіжого епізоду програми.

Нагадаємо, що Власова пішла зі сцени й повертатися туди не планує. Але на паркеті «Танців» артистка зі сльозами на очах розповіла, що є одна річ, яку вона не встигла ще зробити. Співачка в мріях планує влаштувати концертний тур.
«Єдине, про що я шкодую, чого у мене ще не було, так це концертний тур. Я зараз готую свою сольну програму. А на» Танцях з зірками» я для того, щоб себе відродити», — зізналася Євгенія.

Відзначимо, що старання Власової на паркеті дуже помітні. З кожним прямим ефіром зірка показує всі кращі і кращі результати.
«Те, що я сьогодні тут, це все завдяки моїй мрії. Нехай кожен згадає про свою дитячу мрію. Незважаючи на ваш стан, сміливо вирушайте за нею», — зазначила виконавиця.

Євгенія Власова і Макс Леонов в ефірі шоу Танці з зірками 8 сезон виконали Віденський вальс під пісню Celine Dion – All by myself.

Залиште свій коментар